Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Tankai
 
 

Tankai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-10-30 12
Ateityje tankai turės sistemą, galinčią imituoti aplinką, tokiu būdu tankai taps panašūs į chameleonus. Bent jau to siekia mokslininkai iš Lenkijos technikos inžinerijos instituto. Sistema pavadinimu „Chameleonas“ skirta ateities karinėms transporto priemonėms, pavyzdžiui tankui PL-01, kurį sukūrė „Obrum“ – karinių transporto priemonių ir technologijų įmonė Pietų Lenkijoje.
(0) 2014-10-25 25
Jeigu ką domina istorija, rekomenduoju peržiūrėti visą ciklą dokumentinių filmų apie pagrindinius iki šių dienų įvykusius tankų mūšius. Šią dokumentiką bendromis jėgomis sukūrė „History Television“ ir „National Geographic Channel“. Tai kur kas įdomiau, nei skaityti istorijos vadovėlius!
(1) 2014-10-24 3
Jei iki šiol šarvuočių traiškomus automobilius galima buvo matyti tik karinėse pratybose ar veiksmo filmuose, tai dabar aštrių pojūčių savo kailiu gali patirti kiekvienas lietuvis.
(2) 2014-10-09 48
„Nieko nėra geriau už tanką, jei norite padaryti įspūdį“, - prieš kelias dienas sakė į Baltijos šalis siunčiamo JAV padalinio „Ironhorse“ viešųjų ryšių karininkas kpt. Johnas Farmeris. Atrodo, kad jis buvo velniškai teisus. Vos už 200 km nuo Rusijos sienos dislokuoti amerikiečių tankai, atrodo, jau gerokai erzina Maskvą, o Baltijos šalių ir Lenkijos gyventojams jie aiškiai rodo, kas yra tikrieji draugai.
(4) 2014-08-20 2
Dvylika pasaulio šalių Rusijoje šį savaitgalį kovojo neįprastose tankų biatlono varžybose. Po keturių etapų paaiškėjo šarvuočių pasaulio čempionato nugalėtojas.
(4) 2014-08-14 5
Rusijoje, Alabino poligone, į pabaigą artėja tarptautinis tankų biatlonas, apie kurį jau rašėme. Pernai, kai Rusijos gynybos ministras armijos generolas Sergejus Šoigu paskelbė apie kvietimus kitų šalių tankistams dalyvauti šiame biatlone, kilo nemažas ažiotažas. Pirmą kartą atsirado realus šansas taikiai pasivaržyti NATO, Rusijos, kitų buvusio sovietinio bloko ir nei vienam šių blokų nepriklausiusių šalių tankistams.
(0) 2014-08-07 44
Plika akimi tai nematoma. Tanko pabūklas nugriaudėja, iš vamzdžio siūbteli ugnis, o kitame šūvio trajektorijos gale sprogimo banga į orą išmeta taikinio fragmentus. Kas išskrido iš vamzdžio ir nuskrido? Kaip išskrido ir nuskrido? Pamatyti visa tai galima tik tanko šūvius nufilmavus ypač didelės spartos filmavimo kameromis. Ir pamatyti tikrai yra ką.
(5) 2014-07-08 35
Parodoje „Eurosatory“ Vokietijos pramoninė grupė PSM pademonstravo naujos kartos šarvuotį PUMA (PUMA IFV, Infantry Fighting Vehicle), kuris laikomas pačiu saugiausiu pasaulyje.
(0) 2014-05-13 17
Rytinėje Vokietijos dalyje, Tiuringijos žemėje esančiuose žaliuose laukuose įkurtame metalo laužyne išrikiuota daugiau nei 300 buvusių Vakarų Vokietijos karinių tankų.
(3) 2014-05-06 0
Sunku matyti visą aplinką valdant tanką, o ypač, kai uždarytas jo liukas. Norvegijos kariai matomumą pagerinti ketina į pagalbą pasitelkdami virtualios realybės akinius „Oculus Rift“, skelbia „The Verge“.
(6) 2014-04-21 4
Lenkai kuria naują, greitą ir galingą lengvąjį tanką, kuris taps kovinio tanko „Anders“ prototipu. Prie šio projekto slapta dirba Mechaninių įrenginių mokslinių tyrimų ir plėtros centras (OBRUM) Glivicėse, praneša Lenkijos dienraštis „Rzeczpospolita“.
(5) 2014-03-21 14
Reikia priminimo, kodėl karo turėtų būti vengiama bet kokia kaina? Išvyskite tai, ką mato vairuotojas, sėdėdamas Sirijos armijos tanke T-72. „GoPro“ kamera nufilmuotame vaizdo įraše jis manevruoja sugriautomis Daros miesto gatvėmis, atskleisdamas tikrąjį karo veidą.
(0) 2014-03-17 1
Holivudo žvaigždė, buvęs Kalifornijos valstijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris nusprendė lėšas jo vardo paramos fondui rinkti netradiciniu būdu. Paaukojus vos dešimt dolerių galima laimėti pasivažinėjimą įžymybei priklausančiu tanku.
(0) 2014-03-11 4
<em>Apim­ti ar­tė­jan­čių So­čio žie­mos olim­pi­nių žai­dy­nių eu­fo­ri­jos, Ru­si­jos ka­riš­kiai už­sie­nio tan­kis­tams pla­čiai at­vė­rė sa­vo po­li­go­no

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos