Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Tankai
 
 

Tankai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(12) 2017-11-18 33
Vokietijos spauda lapkričio 16 d. pranešė, kad vokiečių kariuomenė susidūrė su rimtomis problemomis. Šįkart į skandalo sūkurį pateko Bundesvero sausumos pajėgos. Pasirodo didelė dalis tankų jau seniai nebėra pasiruošę kovoti. Dar blogiau, didelė dalis jų galėtu nebent vadintis tankais pagal tai kaip buvo pagaminti, nes jau senai nebeturi ginkluotės.
(5) 2017-11-17 68
Neramu ne tik Europoje ar visada bruzdančiuose Artimuosiuose Rytuose, kitame Euroazijos žemyno gale taip pat vyksta galios varžybos. Raumenis auginanti Kinija bei nuožmios varžovės Indija su Pakistanu. Pastarasis atradęs artimą sąjungą su Kinija masiškai persiginkluoja naujausia šių laikų technika. Tuo tarpu indai liko su T-72 tankais. Tačiau tai truks nebeilgai.
(16) 2017-11-13 14
Nors pastarosiomis savaitėmis žinių apie tai girdime mažiau, įtampa dėl Šiaurės Korėjos nėra visiškai nuslūgusi. Karo grėsmė yra reali, nors visas pasaulis tikisi, kad tokio kraštutinio problemos sprendimo pavyks išvengti. To tikėtis turėtų ir visi Šiaurės Korėjos gyventojai, nes, vertinant objektyviai, šalies karinės pajėgos neturi jokių šansų pasipriešinti dideliame tarptautiniame konflikte. Situacija atkreipė dėmesį į Šiaurės Korėjos ginkluotę. Negi jie tikrai naudotų Antrojo pasaulinio karo laikų tankus?
(11) 2017-10-20 28
Ko gero vienas labiausiai atpažįstamų šiuolaikinių tankų yra „Abrams“. Ne tik dėl pagaminto milžiniško jų kiekio, bet ir dėl daugybės karų, kuriuose galėjo įrodyti savo jėgą. Tiek propagandinę objektyvams, tiek prieš oponentus kovos lauke. Ir jei daug jo amžininkų pamažu užleidžia savo gretas naujos kartos technikai, amerikiečiai to daryti savo flagmanui neskuba. Priešingai. Jo tarnybos laikas bus tik ilginamas.
(10) 2017-09-12 -24
Jau seniai juokaujama apie Rusijos neblėstantį norą nepagrįstai girtis tariamu savo karinės technikos pranašumu. Tikriausiai visiems yra tekę girdėti apie „pasaulyje analogų neturinčius“ kūrinius. Visgi, paskutinis skambus šūkis net be papildomų juokų skamba kaip ištrauktas iš anekdoto - skelbiama, kad „T-14 Armata“ tankas veiktų net ir esant kai kurioms Marso sąlygoms. Ką tuo bandoma pasakyti?
(5) 2017-08-01 23
Jungtinių Valstijų sausumo pajėgų atstovas papasakojo, ko tikisi iš amerikietiškų tankų artimiausioje ateityje. Jau artėja laikas, kuomet teks kuo nors pakeisti „M1A2 Abrams“ tankus, bet kuo? JAV sausumos pajėgų personalo vadovas Markas Milley teigia, kad bus siekiama revoliucinės kovos mašinos, ir papasakojo, kokia ji bus pagal jo paties viziją.
(2) 2017-07-20 -6
Tai, kad Rusija karą Sirijoje išnaudoja savo naujausių kariuomenės pasiekimų bandymams karo sąlygomis dažnai pažymima tiek žiniasklaidoje, tiek ir ekspertų komentaruose. Net ir pats tobuliausias ginklas, neišbandytas praktiškai yra geras tik „ant popieriaus“, todėl rusai aktyviai naudojasi galimybėmis „apšaudyti“ savo karinės technikos naujienas.
(3) 2017-06-27 7
„Tėvuku“ vadinamas Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka neturėjo likti patenkintas tuo, ką pamatė šeštadienio vakarą sostinėje.
(0) 2017-06-04 19
Reis opp, tiden er inne! (norvegų k. „Kilkite, dabar tas laikas!“) Tokiu šūkiu leitenantė Silje Johansen Willassen prieš mūšį motyvuotų 15 jos vadovaujamų karių iš mechanizuotų pėstininkų kuopos, kuri dislokuota Rukloje. Keturių tankų „Leopard 2“ būriui vadovaujanti karininkė tikina, kad kartu su kitais tarptautinio NATO bataliono kariais pasiruošusi viskam.
(0) 2017-05-11 21
Skeptikams būtina pasakyti: ne, ši vieta nė iš tolo nepanaši į eilinį muziejų, kuriame norėtųsi nusnūsti. Eksponatai čia nėra sustatyti į dailiais lentynas ir nėra jokių triukšmauti draudžiančių ženklų.
(1) 2017-04-11 58
<em>Kaip <a href="https://www.thesun.co.uk/news/3291710/tank-collector-two-million-gold-bullion-military-vehicle/" target="_blank">rašo</a> <i>The Sun</i>, britas Nickas Meadas nurašytą sovietinį
(4) 2017-04-07 24
Visai neseniai Šiaurės Korėjoje įvyko kasmetinės tankų įgulų varžybos, kur tankai turėjo lenktyniauti, važiuoti tarp kliūčių, greitai ir tiksliai šaudyti. Regis, nieko ypatingo – tokios varžybos nėra unikalios ir vyksta ne vienoje šalyje. Tačiau stebėdami internete pasirodžiusius vaizdus, ekspertai pastebėjo – Šiaurės Korėjos tankai kažkodėl bent jau šioms varžyboms buvo modifikuoti – pridėti abejotinos vertės aksesuarai.
(6) 2017-02-21 47
Prieškario Lietuvos kariuomenė negalėjo pasigirti tokiais tankų daliniais, kaip Vokietija, Rusija ar Čekija, tačiau šarvų ir patrankų turėjome. Kadangi šarvuotų mašinų nebuvo daug, iš pradžių kiekviena turėjo vardą. Panašiai, kaip laivai.
(22) 2017-02-18 63
Kiek jūs turite tankų? Netgi tris? Tai kuri Baltijos šalis viena kitai galės paskolinti tuos kelis tankus? Tokie juokeliai apie menką Lietuvos, Latvijos ir Estijos šarvuotąją galią iki šiol sklando Rusijos viešojoje erdvėje. Panašiai sutikta ir žinia, jog amerikiečiai Baltijos šalyse dislokavo po kuopą šarvuotosios technikos – esą ką gali padaryti tie keliasdešimt „metalo laužo gabalų“?
(0) 2017-01-16 35
Rusijos propaganda plyšauja, kad karinė operacija Sirijoje vyksta sėkmingai. Alepo užėmimas - tik vienas pavyzdžių. Nepaisant nuostolių, kuriuos patiria Sirijos režimo bei jas remiančios Rusijos pajėgos, rusų kariškiai gali džiaugtis gavę vieną didelį poligoną, kur gali išbandyti tiek seną, tiek naują techniką, doktrinas ir personalą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos