Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Tankai
 
 

Tankai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(11) 2015-12-03 25
Ko gero, vokiečių tankas Leopard II – mirtiniausias padavėjas pasaulyje. Pribloškiamame vaizdo siužete nufilmuotas visu greičiu skriejantis tankas, ant kurio 120 mm kalibro pabūklo vamzdžio pastatytas pilnutėlis bokalas alaus. Įspūdingiausia yra tai, kad per duobes ir kalvas visu greičiu linguojantis tankas alaus neišlaisto nė lašo. Štai taip dirba vokiškų tankų pakaba ir dviašiai giroskopiniai stabilizatoriai. Jie padeda tankui preciziškai taikliai šauti net ir lekiant maksimaliu greičiu.
(9) 2015-09-23 -21
Rusiškas tankas T-90 – nebe stebuklas. Sunkiosios artilerijos pulkuose šie trečios kartos tankai jau ruošiasi pensijai – juos pakeis 5-os kartos tankai T-14 Armata. Tačiau parako senukai T-90 dar ohoho kiek turi! Vienas įspūdingiausių šio tanko triukų, kurį galima vadinti ir vizitine T-90 kortele – tai šūvis atliekant šuolį. Šiaip ar taip, 46 tonas sveriančio plieninio monstro skrydis, palydėtas šūviu iš 125 mm patrankos vamzdžio – nekasdieniškas vaizdas. Nekasdieniškai atrodo ir sulėtinti jo kadrai.
(5) 2015-07-19 58
Bepiločio orlaivio, dar geriau žinomo drono vardu, ataka buvo užfiksuota vaizdo įraše. Jame galima matyti, kaip orlaivis nusitaiko į ISIS grupuotės tanką ir atakuoja raketa.
(2) 2015-05-19 0
Internete plinta vaizdo įrašas iš Rytų Ukrainos, kur savaeigę haubicą mėginama priparkuoti ant karinės technikos transportavimui pritaiktytos sunkvežimo priekabos. Iš pirmo karto mašinistui net nepavyksta užvažiuoti ant specialios platformos. Antrasis kartas baigiasi visiška nesėkme ir avarija.
(1) 2015-05-10 35
Filmas apie vieną iš žymiausių antrojo pasaulinio karo tankistų Michaelį Vitmaną, kuriam armija buvo antraisiais namais.
(4) 2015-04-14 20
Į Lietuvą bendroms sąjungininkų pratyboms atvykę JAV kariai balandžio 8–9 dienomis Pabradės poligone atliko pirmuosius kovinius šaudymus su kovos tankais M1A2 „Abrams“.
(0) 2014-10-25 25
Jeigu ką domina istorija, rekomenduoju peržiūrėti visą ciklą dokumentinių filmų apie pagrindinius iki šių dienų įvykusius tankų mūšius. Šią dokumentiką bendromis jėgomis sukūrė „History Television“ ir „National Geographic Channel“. Tai kur kas įdomiau, nei skaityti istorijos vadovėlius!

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos