Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos buityje
 
 

Technologijos buityje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-10-15 3
Dvigubas valymo volelis, galingas siurbimas, įvairūs priedai, dvigubi HEPA filtrai... „Redroad V17“ suteikia daugiau nei kiti belaidžiai siurbliai.
(0) 2021-10-08 1
„Roborock S7“ - tai naujas dulkių siurblys-robotas, ateinantis valyti jūsų namų grindis. Tai - modernus namų švaros prietaisas, kuris siurbia kilimus ir plauna kietas grindis. Bet ar šiuos darbus jis dirba efektyviai ir yra patogus naudoti? Papasakosime apžvalgoje.
(0) 2021-10-05 3
Skrupulingieji japonai, prispyrus gamtiniam reikalui, pirmiausia apsiauna specialias šlepetes ir tik tada, nešini rankšluosčiu, patraukia į tualetą. Singapūre numatytos baudos nuleisti vandenį „pamirštantiems“ asmenims, o Kinijoje ir Kuboje įprasta ypač taupyti tualetinį popierių. Kokie gi dar su tualetu susijusio etiketo ypatumai gali nustebinti nieko apie juos nežinantį turistą?
(0) 2021-10-04 0
„Roborock H7“ - tai modernus akumuliatorinis rankinis dulkių siurblys, pasižyminti ergonomišku dizainu, patogiu valdymu ir labai paprasta priežiūra. Jei šiuo metu žvalgotės tokio tipo dulkių siurblio, mums būtų lengva rekomenduoti „Roborock H7“ - jis yra toks geras. Bet kokias geras ir, galbūt, ne tokias geras šio prietaiso savybes iš tikrųjų galime išskirti? Pažvelkime į „Roborock H7“ atidžiau.
(0) 2021-09-30 3
„Dreame T20“ - tai akumuliatorinis rankinis dulkių siurblys, pasižymintis didele dulkių surinkimo talpa, puikia filtravimo sistema ir patogiu valdymu.
Tai - įrenginys, kuris labai paprastai įsilieja į namų tvarkymo rutiną.
„Dreame T20“ turi ir daugiau privalumų (ir keletą trūkumų), apie kuriuos papasakosime apžvalgoje.
(0) 2021-09-24 10
Žmonės visą laiką stengėsi maisto atsargas laikyti šaltai. 1000 metų prieš mūsų erą turtingi kinai savo namų rūsiuose laikė ledo gabalus, tačiau tik 1834 metais pavyko pirmą kartą dirbtinai pasigaminti šalčio.
(3) 2021-09-16 2
Šaldymas neabejotinai yra efektyviausia mūsų turima technologija ilgalaikiam maisto išsaugojimui. Mūsų gyvenimas būtų labai sudėtingas, jei negalėtume šaldyti maisto. Tačiau šaldant maistą jame formuojasi ledo kristalai, kurie keičia jo struktūrą ir kenkia skoniui. Mokslininkai teigia, kad to įmanoma išvengti. Kas gi yra tas izochorinis šaldymas ir kuo jis ypatingas?
(15) 2021-08-20 7
Jau daugiau nei metus besitęsiantis lustų, naudojamų daugelyje elektronikos prietaisų, trūkumas palies kiekvieną. Iš pradžių skaudžiausiai smogusi automobilių gamintojams, lustų krizė jau veikia ir kasdien naudojamų buities prietaisų pasiūlą. Tai reiškia, kad greitu metu galime pritrūkti net ir tokių kasdienio vartojimo prekių, kaip skalbimo mašinos, plaukų džiovintuvai ar mikrobangų krosnelės.
(0) 2021-08-10 15
Daugelį šimtmečių skalbimas buvo tikras vargas moterims. Protingiausi žmonės laužė galvą, kaip palengvinti šį darbą.
(0) 2021-07-30 9
Siekdami sumažinti įprastų veido kaukių nepatogumus, „LG Electronics“ sukūrė nešiojamus oro valymo įrenginius arba kitaip tariant – veido kaukes. Jie ne tik pagerina kaukės oro srautą, bet ir turi įmontuotą garsiakalbį, kad vartotojams nebereikėtų nusiimti kaukės bendraujant ar garsiau kalbėti. Šias futuristines veido kaukes pasiririnko dėvėti ir Tailando sportininkai olimpinėse žaidynėse.
(0) 2021-06-30 1
Žmonės yra labai mobilūs gyvūnai. Dažnai paliekame savo namus visiškai tuščius, nors tada kamuoja nerimas - ar viskas namie gerai? „Tapo“ išmaniųjų IP kamerų linija gali padėti nuolat stebėti namus ir gerinti jų saugumą. Štai „Tapo C210“ leidžia tiesiog apsižvalgyti aplink, net jei esate toli nuo namų.
(0) 2021-06-25 7
Mitas pasakoja, kad prezervatyvą sugalvojo Erekcijaus dukra Prokrisa, norėjusi apsisaugoti nuo Dzeuso sūnaus, Kretos karaliaus Mino sėklos, kuri buvo mirtina daugybei jo meilužių.
(5) 2021-05-28 8
Tarptautinėje Kosminėje Stotyje yra keli tualetai, treniruokliai, miegamieji. Čia net yra espreso aparatas! Bet žinote, ko ten nėra? Šaldytuvo!
(0) 2021-05-25 1
Dirbtinis intelektas (DI) įprastai yra siejamas su moksline įranga, naujos kartos automobiliais, galbūt išmaniųjų namų prietaisais. Bet kai vienas iš tokių prietaisų yra tualetas, kyla vienas klausimas - kodėl?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos