Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos ir tendencijos
 
 

Technologijos ir tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(23) 2021-04-14 17
Hibridiniai automobiliai yra neblogas pereinamasis laiptelis nuo vidaus degimo variklių prie elektromobilių. Važiuojant trumpesnius atstumus galima ir visai neužvesti vidaus degimo variklio, bet jis vis tiek yra po kapotu tam laikui, kai jo reikia. Visgi, Europos Sąjunga svarstys galimybės spartinti hibridinių automobilių atsisakymą.
(0) 2021-04-13 8
Automobilių gamintojai dabar yra pakankamai sudėtingoje situacijoje. Stringanti gamyba kuria didelius nuostolius ir gali būti, kad šiemet padėtis taip ir nepasitaisys. Bet vilties yra - „Intel“ svarsto padėti automobilių gamintojams.
(0) 2021-04-12 -2
Elektromobiliai neturi vidaus degimo variklio, tačiau savo forma nedaug skiriasi nuo senamadiškų automobilių. Taigi, priekyje dažnai yra šiek tiek erdvės, kurią galima panaudoti bagažui. Tai kodėl tada „Volkswagen ID.4“ neturi priekinės bagažinės?
(0) 2021-04-08 15
Panašu, kad net visiškai uždraudus vidaus degimo variklius ir naftos produktų vartojimą, „Porsche“ ir toliau pardavinės savo legendinį 911 modelį, tačiau tai bus tradicinis, o ne elektra varomas automobilis. Tiesiog vokiečiai sugalvojo įdomią išeitį – kaip automobilius padaryti ekologiškesniais, tačiau su vis dar vidaus degimo varikliais.
(0) 2021-04-05 12
Lietuva yra automobilių šalis. Dažnas šeimos ūkis neįsivaizduoja gyvenimo be motorinės transporto priemonės, tačiau populiariausi šalyje įregistruoti automobiliai tikrai nenustebintų tikrų technikos mėgėjų, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
(0) 2021-04-01 46
Naujame vaizdo įraše apžvelgiama „Tesla Full Self-Driving Beta“ programinė įranga. Štai ką ji iš tikrųjų gali matyti važiuojant miesto gatvėmis.
(18) 2021-03-29 4
Automobilių gamintojai verčiasi per galvas bandydami savo automobilius paversti kiek įmanoma švaresniais. Elektrinės technologijos pašalins išmetimo sistemos dūmus, salono tekstilė gali būti gaminama iš perdirbtų butelių, o automobilių gamyklos ateityje bus neutralios CO2 požiūriu. Tačiau ir po to elektromobiliai tikros švaros nesulauks bent iki 2050 metų.
(0) 2021-03-25 4
Elektromobiliai neturi įprastų pavarų dėžių. Tačiau bėgio keitimas vis tiek yra reikalingas - taip pasirenkama važiavimo kryptis. Tik kai „Tesla“ neseniai atnaujino „Model S“ ir „Model X“, pavarų perjungimo rankenėlių nebeliko. Tai kaip priversti automobilį važiuoti atbulam?
(5) 2021-03-24 12
Elektromobilių era prasideda. Taip, mūsų keliuose jie dar nėra tokie populiarūs. Ir taip, infrastruktūra dar turi gerėti. Bet sakyti, kad tuoj visi važinėsime elektromobiliais, nėra prognozė ar pranašystė - tai yra faktas. Ir kompanijos po truputį laidoja savo vidaus degimo variklių programas. „Volkswagen“ irgi jau deda tašką.
(3) 2021-03-19 13
Pasak rinkos analizės kompanijos „IHS Markit“ šiemet pasaulyje bus pagaminta 672 tūkstančiai mažiau automobilių, nei buvo planuojama. Pirmieji skaičiai iš „Volkswagen“ ir „Ford“ rodo, kad tai - optimistinė prognozė. Ir dėl visko kalta ne tik pandemija.
(20) 2021-03-16 30
„Audi“ vadovas Markusas Duesmannas interviu „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ papasakojo, kaip keičiasi automobilių gamintojo strategija. Naujienos nestebina, bet vis tiek žymi eros pabaigą.
(0) 2021-03-15 5
Elektromobilių baterijos su laiku pasensta. Stipriai sumažėja nuvažiuojamas atstumas ir galiausiai jos tampa nepraktiškomis naudoti. Kas tada? Baterijas galima perdirbti, išskiriant visas naudingas medžiagas, bet yra ir geresnių jų pritaikymo būdų.
(0) 2021-03-15 6
Nuo 2020-ųjų spalio „Tesla“ po truputį paleidžia visiško autonominio vairavimo sistemos beta versiją. Iš pradžių programa buvo labai nedidelė - pajusti savavaldžio automobilio privalumus gavo vos keli šimtai „Tesla“ vairuotojų. Dabar programa buvo išplėsta iki maždaug 2000 vairuotojų, bet Muskas sako, kad autonominio važiavimo galimybės iš kai kurių žmonių buvo atimtos. Kodėl? Ir kodėl tai gali būti kontroversiškas sprendimas?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos