Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos palydovuose
 
 

Technologijos palydovuose

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(15) 2019-09-07 148
JAV prezidentas Donaldas Trumpas jau yra pagarsėjęs dėl savo neatsakingo elgesio socialiniame tinkle „Twitter“, tačiau jis greičiausiai ir pats nesuvokė, kad paviešino slaptą JAV palydovų informaciją.
(0) 2016-12-19 48
<em>1968 metais, trys Apollo 8 astronautai per Kūčias apskriejo Mėnulį ir grįžo namo, kur jie buvo sveikinami parade ir pagerbti ant <em>Time</em> viršelio. Tačiau toli nuo šių viešų šv
(4) 2013-03-15 0
Po 25 metų pertraukos JAV pirmą kartą pagamino ne karo tikslams skirto plutonio – jį, kaip energijos šaltinį kosminiams zondams, sunaudos šios valstybės kosmoso agentūra NASA, rašo „The Verge“.
(0) 2013-03-03 0
Nuolat didėjantis įvairių žmogaus sukurtų techninių objektų, skriejančių aplink Žemę ir virtusių šiukšlėmis, skaičius kelia labai rimtą jų susidūrimo su tebefunkcionuojančiais palydovais pavojų. Europos Sąjunga svarsto galimybę kurti sistemą, kurios paskirtis būtų atlikti tokių kosmoso šiukšlių stebėseną.
(4) 2012-08-27 0
Praėjusį penktadienį NASA atstovai pranešė, jog projekto „PhoneSat“ rėmuose vykdomų tyrimų tikslas yra sukurti palydovą, kuris būtų valdomas įprastinei plataus vartojimo rinkai skirtu išmaniuoju telefonu.
(10) 2012-04-02 0
Pirmasis tokio palydovo prototipas su ypač kompaktišku varikliu, kuris leis mažus palydovus nukreipti iš Žemės orbitos į keliones link tolimesnių kosmoso objektų, pirmiausia link Mėnulio, jau bandomas Lozanos politechnikos instituto laboratorijoje.
(4) 2011-03-18 0
Kai dirbtiniam palydovui baigiasi degalai, galimos dvi išeitys: tapti kosmine šiukšle arba kristi gimtojon Žemėn ir šlovingai sudegti atmosferoje. Tiesa, po kelerių metų dirbtiniams palydovams bus pasiūlyta dar viena alternatyva – kosminė degalinė.
(22) 2011-01-25 0
Palydoviniai telefonai nėra naujiena, tačiau šis taps palydoviniu tiesiogine prasme - viena Didžiosios Britanijos kompanija planuoja dar šiais metais į orbitą išvesti 30 centimetrų ilgio mikropalydovą, kurio sistemoms valdyti bus panaudotas "Android" operacinės sistemos pagrindu veikiantis išmanusis telefonas.
(2) 2009-07-08 0
JAV Gynybos departamento Pažangiųjų gynybinių tyrimų agentūra (DARPA) pasirašė sutartį su jungtine tyrėjų grupe dėl visiškai naujos palydovams skirtos energijos tiekimo sistemos kūrimo, teigiama bendrovės „Boeing“ pranešime.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos