Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Teclast F6 Pro
 
 

Teclast F6 Pro

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2018-12-09 -1
Atsitiko taip, kad pagaliau pribrendo laikas atnaujinti savo turimą kompiuterį - tiksliau, įsigyti jam alternatyvą. Tačiau ką pasirinkti, kai parduotuvėse kainos už kokį nors geresnį modelį dažnai perlipa per 1000 Eur?
(0) 2018-03-01 1
Vietinių Kinijos gamintojų kuriami nešiojami kompiuteriai vis dažniau atranda savo pirkėją. Įdomu ir tai, kad jie šiuo atveju tikrai nebando kopijuoti geriausiai žinomų bei vertinamų nešiojamų kompiuterių gamintojų. Yra daugiau nei akivaizdu, kad kinai šiuo metu labiausiai domisi ekonominės klasės biudžetinių kompiuterių gamyba, kadangi nori, kad pastaruosius rinkoje už prieinamą kainą praktiškai galėtų įsigyti kiekvienas to norintis pirkėjas.
(2) 2018-01-26 6
Vis daugiau Kinijos kompanijų jau ne tik gamina kokybiškus išmaniuosius telefonus, kurie nenusileidžia savo techninėmis specifikacijomis garsiems flagmanams, bet ir spėriai žengia į nešiojamų kompiuterių rinką. Kinijos kompanija „Teclast“ paskelbusi apie savo išleidžiamų nešiojamų kompiuterių liniją, neslėpė, kad pagrindinis atstovas yra „Teclast F6 Pro“.
(0) 2018-01-12 12
Vietinis Kinijos gamintojas „Teclast“ bene labiausiai išgarsėjo gamindamas planšetinius kompiuterius. Vis dėlto panašu, kad dominuoti tik planšetinių kompiuterių rinkoje šiam gamintojui jau nebepakanka. Kitaip sakant, pastaruoju metu galima vis dažniau pastebėti, kad „Teclast“ vis drąsiau ir drąsiau imasi ir AIO tipo bei nešiojamų kompiuterių gamybos. O jog gamintojas šiuo atveju yra nusiteikęs kaip niekada rimtai puikiai patvirtina ir naujosios kartos nešiojamas kompiuteris „Teclast F6 Pro“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos