Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Teisiniai reikalavimai automobilių techninei įrangai
 
 

Teisiniai reikalavimai automobilių techninei įrangai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(12) 2015-11-15 -4
Žmogus, garsiai prakalbęs apie ambicijas turėti nuosavą mokesčių inspekciją, nuosavą muitinę, nuosavą policiją ar nuosavą teismą, geriausiu atveju būtų išvadintas keistuoliu. Tačiau iš politikų tribūnų skelbiami raginimai įteisinti nuosavas techninių apžiūrų (TA) stotis laikomi sveikintina kova su „monopolistais“, „verslo aplinkos gerinimu“ ir „konkurencingumo didinimu“.
(0) 2015-11-05 11
Nuo lapkričio 1-osios transporto priemonių pardavėjai pirkimo-pardavimo sutartyje privalės nurodyti automobilio defektus ir trūkumus bei visus eismo įvykius, per kuriuos automobilis buvo apgadintas jam būnant savininku, ir žinomas avarijas, į kurias transporto priemonė buvo patekusi prieš tai.
(4) 2015-10-11 12
Nuo kitų metų lietuviams bus pagaliau leista registruoti eismui kaire kelio puse gamintus automobilius. Bet ne viskas taip paprasta.
(13) 2015-07-09 140
Po ilgų diskusijų, kaip įvykdyti paliepimą iš Europos Sąjungos viršūnių leisti Lietuvoje registruoti automobilius su vairu dešinėje pusėje, bet kartu nepakenkti eismo saugumui, Seimas galiausiai pateikė savo sumanymą.
(18) 2015-06-02 36
Dyzeliniais varikliais varomi automobiliai pernelyg teršia aplinką, todėl netrukus jie arba turės keistis, arba taps istorija. Tokį signalą iš Europos Komisijos (EK) gavo automobilių pramonės milžinai.
(5) 2015-04-30 -101
Nuo 2018 m. kovo 31 d. naujuose lengvųjų automobilių modeliuose turės būti įrengta automatinė pagalbos iškvietimo sistema (eCall), leisianti pagalbos tarnyboms greičiau reaguoti į eismo įvykius. Tai numato naujas teisės aktas, kurį antradienį patvirtino Europos Parlamentas (EP).
(6) 2015-03-18 13
Vairuotojai tikėjosi lengviau atsikvėpti, kai buvo panaikinta pernai įsigaliojusi tvarka, pagal kurią automobiliai būdavo išregistruojami be teisės grįžti į Lietuvos kelius, jei draudikų sprendimu jų remontuoti neverta. Tačiau Susisiekimo ministerija išaiškino, kad po avarijų visais atvejais panaikinama automobilių ar motociklų, kurių remontuoti ekonomiškai netikslinga, privalomoji techninė apžiūra.
(7) 2015-01-10 59
Seime įregistruota pataisa, kuria numatoma automobilių gamintojų įgaliotiems atstovams Lietuvoje pateikti jiems žinomą informaciją apie odometro duomenis. Ši pataisa turi papildyti Saugaus eismo automobilių keliais įstatymą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos