Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Tekstilės parmonės tendencijos
 
 

Tekstilės parmonės tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-12-11 5
Estų startuolis sugebėjo pagaminti itin geros kokybės ekologišką odos pakaitalą naudodamas gyvulinės kilmės želatiną.
(5) 2017-08-11 50
Kompiuterio ekrane susimodeliuoji norimą rūbą, paspaudi mygtuką „megzti“ ir gali eiti linksmintis. Taip drabužių gamybą artimiausiu metu įsivaizduoja šiuo metu Londone gyvenantis ispanas Gerardas Rubio, išradęs perversmą sukelsiančią mezgimo mašiną.
(0) 2015-06-04 13
Praėjusią savaitę „Google“ kasmetinėje vystytojų konferencijoje pristatė daug naujienų, o viena įdomiausių buvo „Project Jacquard“. Šiuo projektu siekiama sukurti lietimui jautrius drabužius, kuriais galima būtų naudotis panašiai, kaip liečiamus ekranus turinčiais telefonais, rašo Sciencealert.com.
(1) 2014-02-24 1
Jei įsivaizduojate, kad tekstilės pramonė užsiima užuolaidų ir patalynės siuvimu, – įstrigote praeitame amžiuje arba gyvenate kažkur prie Vietnamo. Šiuolaikine tekstile yra dengtas Miuncheno oro uosto stogas, ji naudojama statant namus, iš tekstilės gaminami automobilių variklių gaubtai ir ortopediniai įtvarai. O ir audiniams naudojamas pluoštas dažnai siuvėjėlei nė nesisapnavo – viena Lietuvos įmonė jau mezga kojines iš durpių, kita iš pieno baltymų gamina drabužėlius kūdikiams.
(6) 2013-04-29 0
Kompanija "Wool&Prince" tvirtina, kad jų marškinius galima vilkėti nors ir 100 dienų iš eilės, tačiau jie nesusiglamžys, nepradvis prakaitu ir nesusiteps – kad ir ką bedarytum.
(0) 2012-01-19 0
Pastaraisiais metais stipriai patobulėjusios celiuliozės gamybos technologijos privertė naujai pažvelgti į inovatyvius šios medžiagos panaudojimo būdus.
(1) 2011-11-15 0
Sportinės aprangos gamintoja „PUMA“ paskelbė, jog intensyviai ieško būdų gaminti kompostuoti tinkamas kelnes, marškinėlius bei avalynę. Vokiečių kompanija siekia, kad sudėvėtą sportinę aprangą būtų galima sudėti į kompostavimo dėžę šalia bulvių lupenų ir kiaušinių lukštų arba tiesiog užkasti darže, skelbia „Guardian“.
(6) 2010-09-15 0
Pigių drabužių era, kai marškinėlius per išpardavimą gali nusipirkti už 2 svarus sterlingų, o džinsus už 4 svarus sterlingų, gali baigtis, mat medvilnės kaina sparčiai kyla ir jau yra didžiausia per pastaruosius 15 metų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos