Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Telefonų programinė įranga
 
 

Telefonų programinė įranga

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-16 12
Amerikiečių kibernetinio saugumo kompanija „Kryptowire“ neseniai atliko tyrimą, kuris parodė, kad dauguma išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema dar net neišpakuoti yra pažeidžiami kibernetinių nusikaltėlių atakoms, rašoma svetainėje „Wired“.
(2) 2018-03-08 26
Antiviruso „Dr.Web“ kūrėjai pranešė, kad išmaniųjų telefonų su įdiegtu trojanu, kuris pirmą kartą buvo aptiktas dar į praeitą vasarą, skaičius toliau didėja.
(2) 2018-01-30 -4
Vos tik buvo pristatytas „iPhone X“ iškart pasipylė diskusijos apie išmaniųjų telefonų ekranų tipus. Daugumai išmaniųjų telefonų naudotojų ir šios srities specialistų „iPhone X“ specifinis ekrano sprendimas – U formos „Notch“ ekranas – atrodė visiška naujiena.
(9) 2018-01-02 9
Kieme užstatytą automobilį radęs Tomas paėmė telefoną ir surinko pagalbos numerį 112. Jis buvo labai nustebintas, kai išgirdo atsakymą – toks numeris neegzistuojantis. Pradėjus spręsti šią problemą paaiškėjo, kad jo turimas telefonas skirtas ne Europos Sąjungos, o Azijos rinkai. Bendrasis pagalbos centras patvirtino, kad ši problema jiems žinoma.
(0) 2017-10-10 19
Populiariausia išmaniųjų telefonų operacinė sistema „Android“ palaiko daugiau nei 100 įvairiausių kalbų. Tačiau ne retai tenka susidurti su tuo, jog mūsų įsigytas įrenginys neturi lietuvių ar kokios kitos kalbos. Visai neseniai mums taip nutiko su „Neffos X1 Lite“ telefonu.
(1) 2017-09-28 11
Nepavydžiu sau, kai palieku telefoną namuose. Tą dieną gyvenu be muzikos, be naujienų, be ryšio su draugais ar artimaisiais, negaliu atlikti bankinio pavedimo, atsiranda rizika vėluoti į susitikimus ar į autobusą. Tokiais atvejais supranti, kad mobilusis telefonas nejučiomis tapo svarbia tavo gyvenimo dalimi. Ir norisi, kad jis veiktų nepriekaištingai, būtų patikimas ir saugus. Tačiau ekspertai tvirtina, kad dažnai telefono savininkas net nenutuokia, kad nėra tikrasis jo šeimininkas, o išmanusis telefonas yra idealus sekimo įrenginys.
(18) 2017-09-06 22
Išmaniųjų telefonų programinės įrangos atnaujinimai - dažnas galvos skausmas net brangiausių „Android“ telefonų turėtojams. Visai neseniai rašėme apie atnaujinimų tipus, jų dažnumą ar priežastis kodėl Jūs negaunate naujausios operacinės sistemos versijos.

Šiandien pabandykime pasižvalgyti į turimes galimybes, kuomet gamintojas negali Jums pasiūlyti oficialių atnaujinimų. Taigi, ką daryti jeigu norite turite kuo naujesnę „Android“ versiją, tačiau negaunate atnaujinimų?
(6) 2017-08-26 8
Išmaniųjų telefonų programinės įrangos atnaujinimai - bene didžiausias daugumos gamintojų ir vartotojų galvos skausmas. Vieniems tai didelės išlaidos, o kitiems nepasiteisinę lūkesčiai.
(0) 2017-08-25 18
Visai neseniai apžvelgėme priežastis kodėl kai kurie telefonai nesulaukia „Android“ operacinės sistemos atnaujinimų. Šiandien pabandykime įsigilinti į tai ar tikrai visi atnaujinimai yra naudingi ir reikalingi Jūsų telefonui. Iš pradžių išsiaiškinkime kokius atnaujinimus dažniausiai gamintojai pateikia savo gerbėjams.
(6) 2017-08-20 24
Išmaniųjų telefonų gamintojų šiais laikais yra tiek daug, kad būtų sunku visus juos suskaičiuoti. Žinoma, populiariųjų trejetukas nesikeičia jau kuris laikas, tačiau po juo seka daugybė smulkesnių kompanijų, kurių kai kurie gal net nėra girdėję. Dažnai įsigijus mažiau žinomo gamintojo produkcijos tikimės, kad jų operacinė sistema veiks gerai, o jeigu ne - tuomet pavyks sulaukti atnaujinimų. Tačiau ne visada tai įvyksta net ir tuomet, kai gamintojas tai žada.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos