Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Telefonų valdymo balsu programinė įranga
 
 

Telefonų valdymo balsu programinė įranga

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-01-25 1
Programuotojų rankose gimęs dirbtinis intelektas – inovacija, kuri vis sparčiau keičia kasdienį gyvenimą. Todėl nenuostabu, jog pastaruoju metu technologijų bendrovės išmaniuosiuose telefonuose integruoja vis protingesnius virtualius asistentus. Fantastiniuose filmuose vaizduojamo superproto dar teks palaukti, tačiau po truputį dirbtinis intelektas mūsų gyvenime įsigali jau šiandien. Kaip jis gali pagelbėti kasdienybėje?
(1) 2015-09-21 9
Septintoji diena su „Windows 10“ ir „Lenovo ThinkPad 8“ projekte „Bandome #Windows10“*. Šiandien nusprendžiau išbandyti „Cortana“ kompiuteryje ir palyginti ją su „Google Now“ savo „Android“ telefone. Virtualūs asistentai vis dar nėra mano dažniausia naudojama funkcija, tačiau „Microsoft“ labai didžiuojasi tuo, kad „Cortana“ yra „Windows 10“ dalis. Kartais tenka pasinaudoti ir „Google Now“ ir bent jau kol kas man šis balso asistentas atrodė priimtiniausias, todėl iškilo klausimas – ar „Cortana“ mūsų kompiuteriuose bus kažkas daugiau, negu dar viena funkcija „draugams parodyti“? Pasižiūrėkime:
(0) 2015-09-18 -7
Trečiadienį „Apple“ išleido savo naują operacinę sistemą „iOS 9“ „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiams. Ji į „Apple“ įrenginius atneš ir smulkių, ir naudingų papildinių, kurie naudojimąsi telefonu padarys sklandesniu.
(13) 2015-07-01 34
„Apple“ produktų savininkai savo įrenginiuose turi nuolatinę pagalbininkę, kuri visuomet pasiruošusi padėti. Be abejo, kalbame apie virtualią asistentę „Siri“.
(0) 2015-03-18 3
Asmeninis balso asistentas Cortana netolimoje ateityje debiutuos platformose Android ir iOS.
(1) 2015-02-19 42
„Google“ dirbantys lietuviai jau bene metus ruošia netikėtumą: virtualų balso asistentą „Google Now“ moko lietuvių kalbos vingrybių. Nors paslauga oficialiai dar nepaleista, „Android" telefonų savininkai ir „Chrome“ naršyklių naudotojai jau gali išbandyti paiešką internete lietuvių kalba.
(4) 2014-08-19 15
Vienas Floridos (JAV) gyventojas, apkaltintas savo kambarioko nužudymu, teiravosi virtualaus balso asistento „Siri“, kur paslėpti kūną po įvykdyto nusikaltimo.
(1) 2014-04-04 0
Balandžio antrą dieną, San Francisko mieste buvo pristatytas “Microsoft“ ilgai lauktas asmeninis skaitmeninis asistentas, integruotas į “Windows Phone 8.1“ išmanųjį telefoną. Šis protingas padėjėjas paklūsta pagrindinėms komandoms, kaip ir Siri, veikiantis iOS operacinėse sistemose.
(4) 2014-02-25 -1
Mobiliuose įrenginiuose įdiegti asmeniniai balso asistentai Siri ir Google Now teorijoje atrodė gana įdomiai, tačiau realybėje jai naudojasi tik mažuma. Microsoft greitu metu taip pat pristatys savo virtualų sekretorių Cortana. Ką gi jis pasiūlys vartotojams?
(3) 2013-12-14 0
Kuomet pradedama kalbėti apie paieškos sistemas, visų pirma pagalvojame apie „Google“. Paieškos sistemų gigantas atskleidė kitų metų planus – tobulinti garso paieškos sistemą.
(28) 2012-02-01 0
„iPhone“ pasiūlytas virtualus asistentas išmaniajame telefone žadėjo perversmą technologijų pasaulyje ir palengvinimą mobiliųjų telefonų vartotojų gyvenime. Tačiau kaip ir kiekviena naujovė „Siri“ sulaukė daugybės kritikos ir sarkastiškų komentarų.
(2) 2011-11-14 0
Šių metų spalio 24 d. mirė Stanfordo universiteto profesorius Johnas McCarthy, žymus matematikos ir informatikos sričių mokslininkas, sugalvojęs terminą „dirbtinis intelektas“ bei pradėjęs rimtus mokslinius tyrimus, kurių tikslas – sukurti mąstantį kompiuterį. Be to, šis mokslininkas taip pat sugalvojo dalijimosi kompiuteriu koncepciją, padėjusią pagrindus vadinamajai debesų kompiuterijai, kuri pastaruoju metu vis labiau populiarėja.
(0) 2011-03-26 0
Planšetiniai kompiuteriai užima vis didesnį rinkos dalį, todėl vis dažniau atsiranda išskirtinės programinės įrangos pritaikytos būtent šiems daugiafunkciniams įrenginiams. Kaip praneša Dailymobile.se, „Dragon“ kompanija pristatė naują ir patobulintą klaviatūrą planšetiniams kompiuteriams, kuri suteiks galimybę norimą tekstą įvesti net keturiais skirtingais būdais.
(9) 2010-08-14 0
Bendrovė „Google“ išmokė išmaniuosius telefonus suprasti žmonių kalbą: dabar galima liepti jiems atversti norimą interneto tinklalapį, surinkti pašnekovo telefono numerį ar padiktuoti SMS žinutę.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos