Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Tenisas
 
 

Tenisas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2018-03-28 1
Žolė yra žalia, kraujas yra raudonas, o popierius - baltas. Tai žino visi. Tačiau yra daiktų, kurių spalvą nusakyti yra gana sunku. Pavyzdžiui, kokios spalvos yra teniso kamuoliukai? Tikriausiai jums atsakymas yra aiškus, tačiau paklausinėkite ir savo draugų - statistiškai bent pusė jų turėtų su jumis nesutikti. Kodėl taip yra?
(1) 2017-06-16 3
Atšilę orai ne tik kviečia ieškoti daugiau laisvalaikio pramogų gryname lauke, bet ir sportuoti. Klausiame specialisto, kokios sporto šakos tinkamiausios užsiimti šiltuoju metų laiku ir padės sudeginti daugiau kalorijų.
(0) 2016-03-09 10
<i>Keletas sportininkų, tarp kurių ir septintoji pasaulio raketė pagal WTA reitingą Marija Šarapova, atsidūrė dopingo skandalo centre. Jie apkaltinti naudoję <a target="_blank" href="https://l
(0) 2016-01-19 -8
O gal iššoko aukščiau Neptūno? Ne taip seniai, vos prieš keletą dešimtmečių Žemės gyventojai galėjo grožėtis kosminiu krepšiniu. Ar šis Metų fantastinės fotografijos vertas kadras byloja, kad žemiečiams nusišypsojo laimė pasigrožėti ir kosminiu tenisu? Štai toks neįtikėtinas kadras užfiksuotas 2016 m. Australian Open Didžiojo Kirčio turnyre Melburne (Australija). Įstabiausia tai, kad čia – jokio fotošopo ir jokių spec. efektų. Tiesiog laiku ir vietoje spragtelėtas fotoaparato mygtukas. Įsižiūrėkite.
(3) 2015-12-17 14
Dubajuje galime išvysti daug statinių, kurie primena pasaką ir atrodo tiesiog įspūdingai. Šiame mieste gali atsirasti ir dar vienas analogų neturintis statinys – teniso centras po vandeniu.
(0) 2015-07-01 57
Kiek daug dalykų nemato mūsų akys... Štai taip atrodo 6 000 kadrų per sekundę sparta nufilmuotas lauko teniso kamuoliukas padavimo metu atsitrenkęs į raketę. Kur čia tas kamuoliukas, paklausite? Kaip tai kur! Ogi... įsimūrijęs į raketės tinklelį.
(1) 2015-05-27 5
Tenisas – ne tik sportas. Ir ne tik bandymai daugiau kartų nei varžovas permušti kamuoliuką per tinklą. Tą puikiai įrodo serbas Stefanas Bojičius, kartais dar vadinamas teniso magu.
(0) 2015-03-12 33
Laikai, kai masažas Ričardui Berankiui per varžybas Bulgarijoje buvo atliekamas ant viešbučio koridoriaus kilimo arba tiesiog lauke ant vejos, pasitraukė į šalį. Kaip ir cigarečių dūmuose paskendusios Balkanų šalių teniso salės ir karšti sirgaliai, grasinantys perpjauti gerklę. Lietuvos rinktinės treneris Rimvydas Mugevičius pasakoja apie nuotykius Daviso taurės varžybose, Ričardo Berankio karjerą ir pinigus tenise.
(0) 2015-02-13 8
Prancūzų fotografas Jean-Yves Lemoigne „Black Rainbow“ žurnalui paruošė teniso žaidėjų fotosesiją. Tačiau šį kartą užfiksuoti kadrai labai skyrėsi nuo įprastų fotografijų.
(7) 2015-01-30 -92
Režisierius ir specialiųjų efektų specialistas Michaelas Shanksas sukūrė įspūdingą fikcinį vaizdo siužetą, kuriame Pirmoji pasaulio raketė, serbas Novakas Djokovičius kaunasi mače su tanku "M1 Abrams". Gaila, kad vaizdo medžiagos trukmė – ne penki setai, o tik 58 sekundės. Ko gero, su didžiuliu susidomėjimu būtų galima pažiūrėti visą mačą.
(3) 2014-07-23 14
Ar kada nors teko stebėti rusės Marijos Šarapovos arba baltarusės Viktorijos Azarenkos žaidimą? Liaudiškai tariant, nėra kur „ausų dėti“. Pasirodo, aikčioja, dejuoja ir žvėriškai aimanuoja kai kurios geriausios pasaulio tenisininkės visai ne dėl įvaizdžio. Taip, tokios vokalizacijos gerokai blaško varžoves, tačiau aimanos palydėtas smūgis turi ir kitų privalumų.
(8) 2013-01-29 5
Užvakar Melburne baigėsi pirmasis šiemet 2013-ųjų Australijos Didžiojo kirčio turnyras, kurio nugalėtoju trečiąkart iš eilės tapo serbas Novakas Džokovičius (Novak Djokovic). Teniso mačų TV žiūrovams kartais parodomi skaičiai. Pvz., 196 km/h, 218 km/h. Tai - teniso kamuoliuko skriejimo greitis. 200 km/val. greičiu ir greičiau paduotas kamuoliukas yra laikomas galingu padavimu. O kokiu greičiu paduotas kamuoliukas teniso istorijoje yra skriejęs greičiausiai?
(5) 2011-02-18 0
Glazge (Didžioji Britanija) gyvenantis masažuotojas Trevoras Chismanas sukūrė ypatingą masažo būdą, kuris leidžia atsikratyti nugaros skausmo. Būdas yra labai efektyvus, nors ir visiškai paprastas, rašo britų dienraštis „The Guardian“.
(8) 2010-10-05 0
Garsūs tenisininkų riksmai atmušant kamuoliuką daro neigiamą poveikį jų varžovams – išblaško jų dėmesį ir sulėtina reakciją, tvirtina mokslininkai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos