Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Testosteronas
 
 

Testosteronas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2019-02-05 33
Mokslininkai iš Masačiusetso bendrosios ligoninės Bostone (JAV) išsiaiškino, kad gliukozės vartojimas yra siejamas su ženkliai sumažėjusiu vyrų hormono testosterono kiekiu kraujyje.
(11) 2017-11-30 36
Tai gniuždo. Iš pradžių galima apsimesti, kad niekas nevyksta, tačiau po kiek laiko tenka pripažinti tiesą - plinkate. Jaunystėje turėti vešlūs plaukai jus palieka ir joks šukavimas to paslėpti negali. Ne visi vyrai vienodai išgyvena dėl plikimo, tačiau nemaža dalis beplaukių norėtų susigrąžinti turėtą šukuoseną. Dabar mokslininkai iš Yonsei Universiteto Seule mano, kad plikimą bus įmanoma išgydyti jau visai greitai.
(13) 2017-04-20 -21
Daugumą vyrų apima nerimas ir baimė, kai pastebi, kad plaukai pasidarė silpnesni, o virš smilkinių atsirado vis didėjantys balti plotai. Plikimo priežasčių gali būti įvairių, tačiau vienas kaltininkas minimas dažniausiai. Mokslininkai dabar jį išteisino - plikimą skatina visai kas kita, nei manėte.
(0) 2017-02-02 12
Mokslininkai nustatė, kad proteinas, kurio antplūdis organizme pasireiškia brendimo metu ir kuris dalyvauja procese lemiančiame seksualinį susijaudinimą, ateityje galėtų būti naudojamas kaip „Viagra“ smegenims.
(0) 2017-01-24 55
Vyrai yra didesni, raumeningesni, stipresni ir gyvena trumpiau nei moterys. Šiuos faktus žino visi. Vyrai taip pat yra ne tokie lankstūs, prasčiau girdi, užuodžia, jaučia skonį ir nuplinka gerokai dažniau. Tačiau yra ir faktų bei mitų, kuriuos žino ne kiekvienas. Todėl šiandien kviečiame susipažinti su dešimt mažai žinomų faktų apie vyro kūną.
(0) 2016-10-20 31
Anaboliniai steroidai – preparatas, apie kurį tikrai yra girdėję varvinantys prakaitą sporto salėse, sunkumų kilnotojai, lengvosios atletikos sportininkai. Retas žino, jog šie raumenis ir jėgą didinantys hormonai iš tiesų buvo išrasti kaip vaistai ir šiandien neretai skiriami gydant mažakraujystę, kaulų išretėjimą bei kitas problemas.
(23) 2012-10-12 3
Ar norėtumėte sulaukti 100 metų mainais už savąjį vyriškumą? Tokią iš pažiūros keistą alternatyvą suformulavo Pietų Korėjos mokslininkai, manantys, kad jiems pavyko atskleisti Korėjoje gyvenusių šimtamečių vyrų ilgo gyvenimo paslaptį.
(0) 2012-03-26 0
Testosterono dopingą vartojantys sportininkai gali maskuoti dopingo požymius organizme, gerdami žaliąją arbatą, informuoja „Newscientist.com“. O dideli žaliosios arbatos kiekiai netgi gali išprovokuoti teisėtą testosterono lygio padidėjimą kraujyje.
(29) 2011-01-12 0
Moterų ašarose esantys cheminiai junginiai vyrams siunčia signalus, nevalingai slopinančius vyrų lytinį potraukį, nustatė Izraelio mokslininkai.
(27) 2010-11-12 2
Vargu, ar kam nors yra tekę girdėti, jog pirmykštis žmogus galėjo būti tikras rafinuoto ir galantiško elgesio įsikūnijimas. Tačiau kad mūsų protėviai buvo tikri storžieviai, įrodymų taip pat buvo stokojama. Neseniai mokslininkams pavyko tokių įrodymų surasti. Pasirodo, urviniai žmonės iš tiesų buvo žiaurūs ir konkuruoti linkę kietakakčiai. Tokių išvadų buvo prieita lyginant rastų skeletų bevardžio piršto ir smiliaus ilgio skirtumus, liudijančius apie didesn...
(7) 2009-12-10 0
Naujo tyrimo rezultatai bando paneigti įsisenėjusį mitą, jog testosterono hormonas sukelia agresiją, praneša naujienų agentūra.Pasirodo, kad šis hormonas padeda siekti socialinio statuso gerinimo.
(2) 2009-11-12 0
Jei pirkdami prekę norite nusidėreti, venkite augalotų tvirto sudėjimo pardavėjų. Tas pats hormonas, kuris lemia jų raumenų kiekį, taip pat gali sumažinti jų dosnumą, teigiama naujai atliktame tyrime.
(14) 2009-10-16 0
Kanados mokslininkai ištyrė, kad sportinio atomobilio vairavimas padidina vyriškojo lytinio hormono testosterono išsiskyrimą vyrų organizme, o vairavimas seno, neprestižinio automobilio – sumažina.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos