Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Tėvystės iššūkiai
 
 

Tėvystės iššūkiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2021-03-10 7
COVID-19 pandemijos pradžioje (vadinasi, prieš daugiau nei metus) buvo spėliojama, kad ateityje sulauksime pandeminio vaikų bumo. Tai yra, namuose užsidariusios poros nenuobodžiaus, o imsis populiacijos atnaujinimo veiklos.
(0) 2021-03-05 18
Pogimdyvinė depresija veikia ne tik motinas. Tėčiai taip pat gali patirti panašų depresijos lygį gimus vaikui, nors moksliniai tyrimai šiuo klausimu dar yra tik pradinėje stadijoje.
(0) 2021-01-18 5
Apie netinkamą savo vaikų elgesį sužinome itin greitai, kai jie pradeda lankyti darželį ar mokyklą. Jei jis yra nedėmesingas, negali ramiai sėdėti pamokoje, užgauna kitus – tėvai apie tai yra informuojami. Bet daug mažiau kalbama apie situacijas, kai vaikas susiduria su emociniais sunkumai – užkalbintas jis išrausta, mikčioja, kai yra pakviestas atsakinėti, kramto nagus ar vengia kitų žmonių. Visose šiose situacijose gali padėti vaikų emocinio raštingumo ugdymas. Nuo ko pradėti?
(0) 2019-11-27 1
Tėvai, kurie nuolatos ginčijasi, gali sustabdyti savo vaikų augimą – taip sako mokslininkai, kurie atrado ryšį tarp sulėtėjusio augimo ir stresinės aplinkos vaikystėje.
(3) 2018-11-19 22
Japonai garsėja savo darbštumu, mandagumu ir pakantumu, šalies ekonomika – viena stipriausių, o švietimo sistema – viena geriausių. Japonai išsiskiria ir šimtmečius skaičiuojančia vaikų auginimo tradicija, kurios esmė – užauginti harmoningą ir visuomenei naudingą asmenybę. Japonijoje tikima, kad vaiko asmenybė susiformuoja iki 6 m., todėl šiuo laikotarpiu vaikui skiriama itin daug dėmesio. Kaip japonams tėvams pavyksta iš vaikystėje lepinamo vaiko išauginti disciplinuotą pilietį, pasakoja Japonijos agentūros „Yukari“ vadovė Gabija Kaunelienė ir japoniškų edukacinių žaislų žinovė, „Japoko“ įkūrėja Metodija Vidūnaitė.
(0) 2018-02-09 0
Rusijos Jekaterinburgo teismas nusprendė, kad Julijos Savinovskich įsivaikinti vaikai turi likti vaikų namuose, skelbiama „Current Time“. Vaikus iš moters teismo atstovai atėmė po to, kai ji atliko krūtų šalinimo operaciją.
(0) 2017-09-01 17
Tikriausiai esate girdėję, kad vyriausiems šeimos vaikams visuomet geriau sekasi. Nors vieni galvoja, kad jaunesni vaikai gali užaugti mokydamiesi iš savo vyresniųjų brolių ir seserų, kiti pastebi, kad vyresnieji dažnai pasiekia daugiau. Tai kaip ten yra iš tikrųjų?
(0) 2017-04-12 13
Daugybė jaunų tėvų labai gerai žino, ką reiškia bemiegės naktys, kai kūdikis nesiliauja verkti, o vienintelis būdas mažylį užmigdyti – pasivažinėti automobiliu. Blausios šviesos, lengvas supimas ir ramus variklio burzgimas paprastai padeda kūdikiams nurimti ir mažyliai užmiega. Dabar vaiką bus galima tokiu pat būdu užmigdyti ir neišėjus iš namų, neaukojant savo pačių brangaus miego laiko.
(1) 2016-08-02 6
Užauginti dvynius berniukus būtų sudėtinga kiekvienai vienišai mamai. Vis dėlto, tai tapo tikru iššūkiu Niu Heivene, Konektikute, gyvenančiai moteriai, rašė huffingtonpost.com.
(1) 2016-06-01 10
Ohajo universiteto (JAV) psichologijos profesorė Sarah Schoppe-Sullivan pastebėjo, kad daugybė jos draugių po gimdymo savo „Facebook“ profilio nuotrauką pakeitė kūdikio nuotrauka. Netrukus jos lyg pasiutusios pradėjo dalintis naujienomis apie kiekvieną savo kūdikėlio vyptelėjimą ir džiugiais pakrykštavimais, kaip nuostabu būti mama. O po devynių mėnesių daugeliui jų prasidėjo depresija.
(0) 2016-05-30 16
Niujorko Bruklino rajone esanti Coney sala, vadinta „Amerikos žaidimų aikštele“, dvidešimtajame amžiuje buvo vieta, kur buvo galima pamatyti nuostabiausių ir keisčiausių dalykų: nykštukų, laukinių gyvūnų, barzdotą moterį.
(0) 2016-05-18 15
Vieną rytą Linetė Kler išgirdo tai, ko nenorėtų išgirsti nė viena motina – jos penkių dienų amžiaus mažylė atsidūrė mirties patale.
(4) 2016-05-11 -1
70 metų Indijos gyventoja pirmą kartą tapo motina. Tai antradienį pranešė laikraštis „The Bangkok Post“.
(1) 2016-05-03 23
Viena iš nusistovėjusių vaikų ugdymo taisyklių yra pagarba vyresniesiems, tačiau naujas tyrimas atskleidė, kad vaikai, kurie tam nepaklūsta, dažniausiai gauna geriau apmokamą darbą.
(0) 2016-03-10 16
Vietname atlikus DNR testą, paaiškėjo, jog neseniai pasaulį išvydę dizigotiniai dvynukai turi du skirtingus tėvus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos