Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Tiranozaurai
 
 

Tiranozaurai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-08-26 -1
„Juros periodo parko“ filmai tikrai leido suprasti, kad žmonės – lengvas grobis tiranozaurui. Bet kiek žmonių tokiam dinozaurui reikėtų per dieną sukrimsti, kad galingas driežas jaustųsi sotus ir laimingas, klausia „Gizmodo“.
(6) 2019-08-21 12
Norėtumėte suvalgyti po 100 000 kalorijų per dieną? Jums reikės ne tik aštrių dantų ir galingų žandikaulių, bet ir labai tvirtos kaukolės.
(0) 2018-10-20 7
Jei jūsų paprašytų išvardinti įvairių dinozaurų vardus, tikrai paminėtumėte visų dinozaurų valdovą – Tiranozaurą Rex.
(0) 2018-07-04 18
Daugiausia žiniasklaidos dėmesio sulaukęs dinozauras neabejotinai yra Tyrannosaurus Rex – arba sutrumpintai T-rexas. Jis ne tik gavo ryškią rolę „Jūros periodo parko“ filmuose, bet ir yra žymus eksponatas Nacionaliniame Amerikos istorijos muziejuje Niujorke.
(0) 2018-06-27 25
Ar tikrai visi dinozaurai išnyko? Kokie šiuolaikiniai gyvūnai yra artimiausi šiems milžinams? Ar atradome visų gyvenusių dinozaurų fosilijas? Atsakymus į šiuos klausimus rasite šiame tekste.
(0) 2017-11-08 15
Tyrannosaurus rex - vienas žinomiausių dinozaurų. Aršus plėšrūnas bėgiojo ant dviejų kojų ir savo stipriais žandikauliais traiškė smulkesnius gyvūnus. Visgi, evoliucija šiam kreidos periodo gyvūnui padovanojo labai trumpas priekines galūnes. Ilgą laiką netgi buvo manoma, kad jos neatliko visiškai jokios funkcijos, tačiau dabar mokslininkai mano priešingai - tiranozauro rankos buvo labai svarbios.
(8) 2017-07-25 49
Daugybė žmonių užaugo žiūrėdami animacinius filmukus apie dinozaurus. Keliautojas laiku pasiklysta ir susivokia esąs tiesiai priešais nuožmųjį plėšrūną tiranozaurą, kuris nelaimėlį būtinai iš karto pastebi ir kėsinasi suėsti. Ką jam reikėtų daryti? Ar žmogui reikėtų bėgti nuo tiranozauro ar geriau nejudėti?
(1) 2017-06-09 7
Tiranozaurai (Tyrannosaurus rex) nebuvo plunksnuoti, rodo naujas tyrimas, kurio išvados, gelbstinčios šio nuožmaus žudiko reputaciją, buvo paskelbtos trečiadienį.
(0) 2017-04-04 3
Nauji moksliniai atradimai, susiję su vienais iš didžiausių plėšriųjų dinozaurų – tiranozaurais – pakeitė mokslinį suvokimą apie šiuos milžiniškus gyvūnus, kurų milžiniškos populiacijos klaidžiojo po visą pasaulį, nuo Azijos iki Amerikų. Jie buvo plunksnuoti. Jie bėgo kaip paukščiai.
(1) 2016-11-28 7
Herry Gatesas ne vienerius metus it koks Hamletas praleido mąstydamas apie kaukoles ir vieną dieną jį aplankė nušvitimas. Jis, paleontologas iš Šiaurės Karolinos valstijos universiteto, atkreipė dėmesį, kad tik ant didžiausių rūšių dinozaurų kaukolių buvo iškilimai, rageliai ir neįprasti gūbriai. Ir staiga jam nušvito, kad tokie kaukolių „ornamentai“ nebuvo tiesiog šalutinis reiškinys - netiesiogiai jie ir skatino dinozaurų didėjimą.
(7) 2015-06-11 28
<em>„Juros periodo parke“ dinozaurai buvo atgaivinti iš gintare užkonservuoto kraujasiurbio moskito žarnyne buvusio kraujo. Dabar radome tai, kas veikiausiai yra tikras dinozauro kraujas pelk
(0) 2014-05-02 1

Visai nereikia šaipytis iš jo letenėlių. Dabar žinome, kad T. rex galėjo būti bauginantis žudikas, nes turėjo galingą kaklą ir galvą.

(16) 2013-07-23 0
Tiranozauro priekinės letenos atrodo gležnos ir neišsivysčiusios. Įdomu, ar rankų lenkimo rungtyje žmogui pavyktų įveikti Juros periodo pabaisą? Tokią galimybę pagvildenti sutiko Amerikos Gamtos istorijos muziejaus Niujorke paleontologas Džekas Konradas (Jack Conrad).
(2) 2009-09-20 0
Dauguma mokslininkų iki šiol manė, jog tiranozauras Rex (T.Rex) iš pradžių evoliucionavo iki milžiniško dydžio, o priekinės galūnės, kaip nereikalingas "aksesuaras", sunyko. Tačiau naujas atradimas rodo, kad senovinė žudymo mašina galėjo išsivystyti iš gerokai mažesnio trumpas priekines galūnes turėjusio gyvūno ir tai radikaliai keičia ankstesnę T. Rex evoliucijos teoriją.
(3) 2009-08-12 0
Ankstesnių analizių duomenimis, Tyrannosaurus Rex giminės medyje yra vištų, o nauja studija užsimena, kad gigantiškas plėšrūnas galėjo būti ir bailus it viščiukas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos