Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Tolimųjų kosminių kelionių galimybės
 
 

Tolimųjų kosminių kelionių galimybės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-05-05 2
Prireiks dešimtmečių, kol iki galo perprasime neseniai atrastą Higso bozoną, sukursime geriausius vaistus nuo vėžio ir aprūpinsime planetą švaria, pigia ir beveik begaline energija. Bet iki tol teks atremti nuolatinę trumparegių tamsuolių ir beraščių, kurių lūpose kartojamas naujas „sąmokslas“, priešpriešą. Esą mokslininkai nori iššvaistyti milijardus mokesčių mokėtojų pinigų niekur nevedantiems tuneliams ir dešimtmečius trunkantiems nerezultatyviems tyrimams.
(56) 2010-03-14 1
Įsivaizduokime, jog labai pasistengus mums pasisekė kosminį erdvėlaivį pagreitinti iki šviesos greičio – prisiminus Einšteino reliatyvumo teoriją jo masė tokiu atveju išaugtų iki begalybės, o matmenys mažėtų iki nykstamų dydžių. Argi ne tokios pat prigimties yra ir tikrosios juodosios skylės?
(84) 2009-10-21 2
Kaip toli galima nuskristi kosmose, jei skrydis truktų tiek, kiek vidutiniškai gyvena žmogus? Klausimas jei ne filosofinis, tai be abejonės, grynai teorinis. Tačiau būtent tokie klausimai domina ne tik mokslinės fantastikos atstovus, bet ir fizikos teoretikus, kurie atsakymus dar sugeba pagrįsti skaičiavimais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos