Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Toyota
 
 

Toyota

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2021-10-20 19
Naujasis „Toyota Mirai“ pasiekimas įrašytas Gineso rekordų knygoje: šiuo modeliu buvo įveikta ilgiausia distancija vandenilio kuro celių elektromobiliu, nepapildžius bako. „Mirai“ pavyko nuvažiuoti 1 360 km prieš kelionę pirmyn ir atgal Pietų Kalifornijoje, JAV, per penkias minutes užpildžius vandenilio baką. Neseniai amerikiečių „Ward’s Automotive“ surengtuose „10 geriausių variklių ir pavaros sistemų“ rinkimuose nugalėtoju tapęs „Toyota Mirai“ modelis nubrėžė naują nuvažiuojamo atstumo siekį tarp nulinės emisijos automobilių.
(0) 2021-06-29 30
„Toyota“ prekės ženklas yra tvirtumo ir patikimumo sinonimas – puikus sprendimas karo vadams ir sukilėlių grupėms, kuriems trūksta šarvuotos technikos.
(1) 2021-06-23 6
Net jei neturite elektromobilio tikrai žinote, kur yra viena-kita įkrovimo stotelė. Bet ar įsivaizduojate, kur papildytumėte savo vandenilinio automobilio bakus? Tokių vietų praktiškai nėra. Tačiau „Toyota“ mano, kad ateityje tai tikrai pasikeis.
(3) 2021-06-18 8
Dabar jau akivaizdu, kad elektrinė ateitis yra visai šalia. Euro7 standartas yra praktiškai nepasiekiamas vidaus degimo varikliais, o daugelis Europos šalių jau yra numačiusios datą, kada uždraus automobilių su vidaus degimo varikliais pardavimus. Tačiau „Toyota“ ateities nemato tik baterijų rankose.
(0) 2021-06-04 4
„Toyota“ net neketina atsisakyti vandenilinių automobilių idėjos. Kompanija kurs ir gamins elektromobilius, bet tuo pačiu vystys ir vandenilinius automobilius. Ir ne visi jie bus bebalsiai.
(0) 2021-06-03 8
Gegužės 26-ąją 5.43 val. ryto prie „Hysetco“ vandenilio degalinės Orli, Prancūzijoje, prasidėjusi naujojo „Toyota Mirai“ kelionė baigėsi nuvažiavus 1 003 km. Šį rekordinį atstumą automobilis nuriedėjo su vienu vandenilio pripildytu baku.
(0) 2021-06-02 27
„Toyota“, žinoma, yra didžiausia vandenilio kuro elementų gerbėja automobilių pasaulyje. Tuo tarpu „Tesla“ ir ypač kompanijos vadovas Elonas Muskas vandenilio technologijas laiko kvailomis. „Volkswagen“ irgi netrykšta entuziazmu. Tačiau BMW pateikė staigmeną - vandenilį ir toliau laiko didele savo ateities dalimi.
(4) 2021-06-01 46
„Toyota Mirai“ yra labai retas vandenilinis automobilis. Tai yra „Toyota“ bandymas pasiūlyti alternatyvą elektromobiliams. Galbūt vandeniliniai kuro elementai ir neprigis mūsų kasdieniame transporte, bet antros kartos „Toyota Mirai“ vis tiek ką tik pademonstravo savo galimybes, pasiekdamas rekordinį kelionės ilgį tarp vandenilio papildymų.
(0) 2021-05-27 0
Praeiviai, praėjusią naktį žingsniavę pro Eifelio bokštą, turėjo pastebėti, kad Paryžiaus ir Prancūzijos simbolis apšviestas žaliai. Tai dalis „Paris de l’hydrogene“ renginio, kurį organizuoja „Energy Observer“ asociacija. Žalios spalvos pasirinkimas apšvietimui simbolizuoja, kad Eifelio bokštas apšviestas naudojant serfitikuotą atsinaujinantį vandenilį, kuris yra „Toyota“ kuro elementuose, esančiuose vandeniliniame GEH2 generatoriuje, sukurtame „EODev“ (kompanijos „Energy Observer Developments“).
(6) 2021-05-15 11
Senesni „Toyota“ automobiliai gamintojo nėra pamiršti. Tiesą sakant, „Toyota“ ketina išleisti daugiau nei milijoną eurų, kad padėtų juos apsaugoti.
(2) 2021-04-07 7
Visame pasaulyje nekantriai laukiamas naujasis GR 86 modelis debiutavo bendrame internetiniame „Toyota GAZOO Racing“ ir „Subaru“ renginyje. Naujausias „Toyota“ sportinis automobilis yra jau trečiasis GR gamoje, kurioje jau yra tokie modeliai, kaip plačiai pripažinti „GR Supra“ ir „GR Yaris“, skelbiama pranešime.
(0) 2021-04-01 22
„Toyota“ modelių gama Baltijos šalyse dabar apima ir inovatyvų vandeniliu varomą „Toyota Mirai“ modelį, kuris su vienu vandenilio pripildytu baku gali nuvažiuoti iki 650 km, į aplinką neišmesdamas nė gramo teršalų. Ir nors Lietuvoje kol kas dar nėra vandenilio papildymo stotelių, „Toyota“ žengia keliais žingsniais priekyje.
(0) 2021-03-24 5
„Yanmar“ kompanija jums geriausiai žinoma dėl savo traktorių, tačiau gamina ne tik juos. Štai šis kateris su traktoriais neturi nieko bendro. Bet yra susijęs su ateitimi.
(0) 2021-03-17 10
„Toyota“ pristato naują automobilį. Kol kas tai - koncepcija, todėl drąsus dizainas nestebina. Stebina tai, kad šis automobilis bus gaminamas ir jau 2022 metų viduryje riedės į gatves. Ar atpažįstate, kas tai?
(7) 2021-03-03 34
„Toyota“ tikriausiai yra didžiausia vandenilinių automobilių inovatorė ir populiarintoja. Tačiau „Mirai“ nėra vienintelis „Toyota“ produktas su vandenilio kuro elementu, kurį tuoj galėsite įsigyti. „Toyota“ jau ketina siūlyti ir vandenilio kuro elementų modulius. Tik kam jų reikia? Ir kodėl „Toyota“ nusprendė sukurti tokį daiktą?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos