Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Transporto priemonės ir infrastruktūros bendra vairavimo saugumo pagalbos sistema
 
 

Transporto priemonės ir infrastruktūros bendra vairavimo saugumo pagalbos sistema

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2014-03-12 0
Gamintojas „Audi“ skelbia radęs dar vieną būdą, kaip sumažinti išmetamųjų dujų kiekį ir degalų sąnaudas. Šiai misijai „Audi“ sukūrė specialią sistemą, kuri leis išvengti raudono šviesoforo signalo.
(1) 2014-02-04 0
JAV transporto departamentas vis labiau deda pastangas, kad ateityje funkcionuotų mašina su mašina (V2V) komunikavimo sistema. Po keleto metų eksperimentų, departamentas yra beveik pasiruošęs visiškai perkelti šią saugumo technologiją į naujus automobilius.
(6) 2012-04-06 0
Atsiloškite, paleiskite vairą, patraukite pėdas nuo pedalų ir atsipalaiduokite: dabar už vairavimą atsakingas automobilis. Save vairuojančio automobilio svajonė augo pastarąjį dešimtmetį, kai būtinos technologijos pamažu įrodinėjo savo vertę, tačiau pati idėja susidūrė su dideliais teisiniais rūpesčiais.
(6) 2011-07-05 0
„Toyota Motor Corp“ paskelbė sukūrusi automobilių navigacijos sistemą, kuri galės siųsti ir gauti duomenis ne tik iš palydovų, padedančių nustatyti mašinos vietą, bet ir iš įvairių pačiame kelyje esančių daviklių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos