Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Transportuojami pastatai
 
 

Transportuojami pastatai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2017-05-11 17
Kraustymasis į kitus namus gali būti varginantis darbas, todėl Estijos firma sugalvojo, kaip jie sako, tobulą išeitį. Kūrėjai sako, kad namo korpusą galima pastatyti per 4-7 val. ir jį galima pastatyti bet kur. Tai reiškia, kad tu gali laisvai išsikelti, jei nesutari su kaimynais.
(3) 2016-01-05 42
Slovakų architektų išradimas „Ecocapsule“ – kilnojamasis būstas, kurį galima lengvai perveržti iš vienos vietos į kitą, – pagaliau pradėtas pardavinėti. Tiesa, kol kas tik penkios dešimtys tokių namų pasieks savo pirkėjus per pirmuosius gamybos metus.
(2) 2015-10-16 6
Vaikystėje pamėgti medžių nameliai neatsiejami nuo nuotykių ir fantazijos. Tačiau, kaip parodė Jono Williamso pavyzdys, jaunuolio idėjos gali išsirutulioti į kur kas įmantresnius statinius. Jo projektas „Skysphere“ – modernus 21-ojo amžiaus namelis medyje.
(0) 2015-06-28 27
Kilnojamasis namas dviems – tokį suprojektavo ispanų architektų kompanija „Abaton Arquitectura“. „Kilnojamasis namas APH80“ (angl. „Portable Home APH80“) – būstas, pritaikytas gyventi dviem, tereikia pasirinkti kur jį statyti. Mat šis namelis lengvai transportuojamas iš vienos vietos į kitą, skelbia archdaily.com.
(0) 2015-03-05 3
Popierinis namas tarytum koks chameleonas keičia spalvą, nelygu, iš kurio kampo į jį pažiūrėsite. Iš vienos pusės žiūrint atrodo tarsi jis būtų pastatytas iš balto, iš kitos – iš juodo marmuro. Neįprastas kūrinys – tai švedo Mattiaso Lindo vadovaujamos architektų komandos „White arkitekter“ darbas.
(11) 2015-01-19 59
Dėl savo specifikos kalėjimas dažniausiai nėra pageidaujama kaimynystės įstaiga. Remdamasi šia nuomone, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) architektūros magistro studijų absolventė sukūrė šiuolaikinio kalėjimo jūroje projektą. Jos darbas inovatyvus ne tik modernia architektūra, bet ir nuteistųjų izoliavimo nuo visuomenės ir jų socialinės atskirties mažinimo procesų suderinimu.
(2) 2014-12-19 34
Jie statomi kaip poilsio namukai kalnuose arba juose laikinai kuriasi studentai bei įvairių komunų nariai, tokio tipo erdvėse savo biurus mėgsta įsikurti verslininkai ir menininkai.
(0) 2014-12-12 30
Vos per dvi savaites net 23 architektūros portalai iš užsienio kreipėsi į lietuvių kompaniją „DO Architects“ prašydami leidimo perspausdinti jų kūrinius - cilindro formos, primenančius didelius šiaudų ritinius, namus. Riedantys namai netrukus turėtų atsirasti Kuršių marių pakrantėje.
(1) 2014-08-14 8
Ne kartą rašėme apie pasaulyje populiarėjantį mažų namų judėjimą. Nagingi žmonės meistraujasi palėpes primenančius namus, kurie visiškai tenkina jų poreikius. Neretai tokie namai surenčiami ant ratų, kad prireikus būtų galima būstą perstumti kur tik nori. Naujosios Zelandijos bei Karibų salų gyventojas Brettas Sutherlandas savo būstu įrodo, kad mažame name galima gyventi visai prabangiai. Vyriškis, protestuodamas prieš aukštas nuomos kainas, susimeistravo 15-os kvadratinių metrų ploto dviaukštį namą ant ratų.
(2) 2014-08-07 8
Namelis medyje tik be medžio – taip galima apibūdinti trijų vokiečių dizainerių projektą pavadintą „Seelenkiste“ (liet. „Dvasios dėžė“). Nediduką, keistos formos pastatą galima būtų pritaikyti įvairiai, bet jo kūrėjų pagrindinis tikslas buvo sukurti prieglobstį skirtą meditacijai gamtoje.
(0) 2014-06-02 2
Mėnulyje žmonių nėra. Nerasite ten ir namų. Bent kol kas. Tačiau kitąmet situacija gali pasikeisti: Mėnulyje norima pastatyti nedidelį raudoną namą.
(1) 2014-04-23 4
Jeigu vertinate komfortą ir erdvę, tai šie namai tikriausiai ne jums. JAV ir Didžiosios Britanijos dizainerių komanda sukūrė mini namukus, kurie „už prieinamą kainą“ taps bilietu į nuosavą būstą daugeliui jaunų žmonių.
(2) 2012-09-22 0
Viešbučių verslo pasaulyje pūstelėjo nauji vėjai. Vizionieriai stato laikinus viešbučius, kurie galėtų pasiūlyti nakvynę krovininiame konteineryje arba palapinėje, rašo BBC.
(2) 2012-09-12 1
Klaipėda gali turėti dar vieną simbolį – plaukiojantį namą. Juo inovatyvaus projekto autoriai siūlo ekspediciją po Baltijos jūros uostus.
(14) 2012-08-26 0
Įsivaizduokite vonios dydžio namuką. Ir vis tik atsiranda nutrūktgalvių, kurie ryžtasi gyventi tokio dydžio namuose. „Spaceflavor“ sukurtoje mobilioje gyvenamojoje patalpoje telpa miegamasis, darbo kambarys, o ant „stogo“ įrengta vieta meditacijai, rašo tinklalapis inhabitat.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos