Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Treniruokliai
 
 

Treniruokliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-07-24 1
Pirmieji stacionarūs dviračiai atsirado pačioje XVIII a. pabaigoje. Tada jie buvo sugalvoti kaip universalūs treniruokliai, bet ilgainiui paplito ir buvo pradėti naudoti ne tik fizinei formai palaikyti, bet ir medicininiuose tyrimuose – fiziniam pajėgumui įvertinti, širdies ligoms diagnozuoti. Jų tikslumą užtikrinantys metrologai pastebi, kad nemaža dalis net ir modernių medicinoje naudojamų veloergometrų greitai išsiderina, rašoma pranešime.
(0) 2018-01-22 10
Lietuvos startuolio „Fidens“ sukurta „ViLim Ball“ technologija padeda sumažinti vieną iš esensialinio tremoro simptomų – nekontroliuojamai drebančias rankas. Septyniais iš dešimties atvejų efektyvi technologija taip pat gali būti naudojama siekiant sumažinti sąnarių sąstingį sergant reumatoidiniu artritu, rašoma pranešime žiniasklaidai.
(0) 2017-05-26 16
Bėgimo takeliai yra kiekvienoje treniruoklių salėje, o nemažai žmonių juos turi ir namuose. Jie leidžia sportuoti bet kokiu oru ištisus metus, todėl bėgimo takelis yra laikomas vienu iš svarbiausių sporto įrangos išradimų. Visgi, šio įrenginio istorija turi ir tamsių dėmių, į kurias įvairūs interneto puslapiai labai mėgsta pabaksnoti pirštais. Ar kada nors susimąstėte, kad naudojate prietaisą, kadaise skirtą kankinimams bausti?
(3) 2013-06-26 0
„Google Android“ operacinę sistemą galime sutikti daugelyje įrenginių: išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose, fotoaparatuose ir netgi šaldytuvuose. Galvojate, jog tai pabaiga? Tikrai ne, nes „Peloton“ dviratis treniruoklis taip pat turės „Android“ OS.
(8) 2012-03-09 0
Naujoji Zelandija, ekstremalų kraštas… Tiesa, šįkart maorių kulinarijos ypatumus palikime ramybėje. Šis atokus planetos kampelis sportui neabejingųjų pasauliui ką tik padovanojo naują ekstremalaus inventoriaus egzempliorių – dinamišką pusiausvyros treniruoklį „Gyroboard“.
(5) 2011-11-16 0
Amerikiečių bendrovė „Revo Innovations“ sujungė minamą treniruoklį bei darbo stalą ir sukūrė prietaisą, kuris leidžia treniruotis ir dirbti nešiojamuoju kompiuteriu vienu metu. „Tik pagalvokite: naršote internete, esate pačiame savo mėgstamiausio žaidimo sūkuryje, stengiatės padaryti „degantį“ darbą, tikrinate paštą ar bendraujate su draugais – ir visą tai darote mesdami svorį,“ - vilioja išradimą sukūrusi bendrovė.
(1) 2011-07-02 0
Prasimankštinti ir pajudėti kiekvieną darbo dieną galima net nepasitraukus nuo savo kompiuterio biure: tuo pasirūpins „Elliptical Machine Office Desk“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos