Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Trident
 
 

Trident

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(17) 2018-08-16 38
Tebūnie ginklavimosi varžybos. Mes juos pranoksime visur. Taip dar 2016-ųjų gruodį sakė tuomet tik išrinktas JAV prezidentas Donaldas Trumpas, nepabūgęs Kremliaus grasinimų, kuriuos Rusija pakartojo šiemet. D. Trumpo įspėjimas tapo įstatymu, kurį priėmė JAV Kongresas ir pasirašė prezidentas.
(0) 2015-11-09 91
Tą penktadienio vakarą Justinas Majeczky rymojo aukštai virš Aukso Vartų tilto, ant Slakerio kalvos ir laukė įspūdingo astronominio spektaklio naktiniame danguje – bet tikrai ne to, ką užfiksavo visai netyčia. Vaikinui netyčia pavyko nufilmuoti tą patį švytintį objektą, kuris taip išgąsdino Ramiojo vandenyno pakrantės gyventojus ir kuris objektyve pasirodė taip netikėtai, kad teko koreguoti nutaikymo parametrus.
(20) 2011-06-06 1
Iki 100 km/h jis įsibėgėjau greičiau nei per 4 sekundes, o skriedamas pastoviu 113 km/h greičiu, šis grobuonis ant keturių ratų degalų prašo vos 4 litrų / 100 km. Futuristiniai svaičiojimai? Anaiptol. Tai – naujausias ir ne visai įprastas ūkanotojo Albiono (Didžiosios Britanijos) automobilių gamintojų „Trident“ kūrinys, pavadinimu „Iceni“.
(6) 2008-05-25 0
JAV korporacija „Lockheed Martin“ pranešė, kad JAV karinis jūrų laivynas 122 kartą iš eilės sėkmingai paleido povandeninę balistinę raketą „Trident II D5“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos