Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Triračiai automobiliai
 
 

Triračiai automobiliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2019-06-12 4
Didieji koncernai prognozuoja, kad gamintojams pereinant prie elektrinės pavaros automobilių dizainas drastiškai pasikeis.
(6) 2018-08-31 18
Priešais jus – „Nobe-100“. Tai naujausias Estijos inžinierių išmonės ir sunkaus darbo vaisius. Šis automobilis nuo konkurentų skiriasi ne tik išskirtiniu dizainu, bet ir unikalia transmisijos konstrukcija.
(0) 2018-03-08 7
Jungtinės Karalystės automobilių pramonė turi ilgą ir įdomią istoriją. Jūs puikiai žinote garsiuosius „Mini“, „Rolls Royce“, „Jaguar“, „Bentley“, „Aston Martin“ automobilius, galbūt prisimintumėte ir TVR, „Triumph“ ar „Caterham“ pavadinimus.
(0) 2017-12-17 14
Tokie maži keisti automobiliai patinka daugeliui. Visgi „Brütsch Mopetta“ techniškai nėra automobilis. Jis turi tik tris ratus, mopedo vairą ir variklį. Tačiau ši keista transporto priemonė žvilgsnius gatvėje traukia ne prasčiau nei koks superautomobilis. Nors „Brütsch Mopetta“ buvo gaminama vos porą metų ir iki šių laikų išliko vos 5 pavyzdžiai, nusiminti neverta – gerai paieškojus rasite parduodamų kopijų.
(24) 2016-12-02 29
Lietuviai dažniausiai perka dėvėtus automobilius, parvežtus iš Vakarų Europos šalių. Visgi, ne vienas iš mūsų pasvajoja apie naują automobilį, kuris būtų sukomplektuotas pagal mūsų pageidavimus. Naujos mašinos yra patikimesnės, ekonomiškesnės ir daugeliu atvejų patogesnės, tačiau retas kuris jas galime sau leisti. Pakankamai nauja kompanija „Elio Motors“ pateikė staigmeną – gatvėmis jau labai greitai važinės triračiai automobiliai, nekainuojantys nei 7 tūkst. eurų.
(3) 2016-07-05 13
Šiemet „Jaunojo dizainerio prizą“ produkto dizaino kategorijoje pelnęs Vilniaus dailės akademijos bakalauras Lukas Avėnas publikai pristatė koncepcinį triratį motociklą AKO, apjungiantį geriausias motociklų bei automobilių savybes. Išskirtines savybes šiai transporto priemonei suteikia ne tik palinkstanti važiuoklė, bet ir transporto priemonės išorėje esantis variklis bei kiti dizaino sprendimai.
(2) 2015-08-20 57
Kai klaipėdietis verslininkas Haroldas Dalangauskas į uostamiestį atsivežė penkias tuktuku vadinamas transporto priemones ir jais ėmė teikti taksi paslaugas, daugelis sukiojo pirštą prie dešinioji smilkinio ir prognozavo, kad toks eksperimentas greitai pasibaigs.
(0) 2015-03-20 31
Pasaulis margas, jame pilna beprotiškų dalykų, tačiau šįkart pasakojame apie penkias neįprastas transporto priemones, kuriomis gali tekti pasinaudoti keliaujant po svečias šalis.
(0) 2014-07-15 8
Tai ne „A“ klasės mersedesas ir ne „Smart“ .Tai kone perpus mažesni automobiliai už britiškąjį „Mini“. Senovinius automobilius kolekcionuojantis šiaulietis verslininkas Gintas Rimkus buvo sužavėtas praėjusio amžiaus šeštojo dešimtmečio automobilių kūrėjų išmonės.
(6) 2014-06-04 79
"Microjoule" ("Mikrodžaulis") – taip vadinasi kraštutinai ekonomiškas automobilis, kuris 3,3 tūkst. km įveikia vos su litru degalų. Kalbant vairuotojams labiau suprantama kalba, 100 km šis aptakių formų anoreksikas sunaudoja tik apie 30 mililitrų (0,03 litro) degalų.
(1) 2013-10-09 0
Ženevos automobilių parodoje „Toyota“ pristatė neeilinę transporto priemonę – „i-Road“ triratę mašiną. Japonijos koncernas praneša, kad šį automobilį bus galima pamatyti gatvėse, tačiau tik tolimoje Tekančios Saulės šalyje, o tiksliau – „Toyota“ mieste.
(6) 2013-03-07 0
Koncernas „Toyota“ patvirtino gandus apie savo planus žengti giliau į kompaktiškų elektromobilių segmentą ir pasiūlyti netikėtai atrodantį elektromobilį „i-Road“, kurio koncepcija bus pristatyta 2013 m. Ženevos automobilių parodoje.
(9) 2013-02-08 0
Kurių galų kankintis ir švaistyti pinigus prastiems moteliams ir abejotinos reputacijos užkandinėms, jei apsisprendėte keliauti vienas? Tokiu atveju į kelionę geriausia leistis... vienviečiu "tuk-tuk nameliu ant ratų", kuriame - visada ir viskas po ranka: lova, viryklė, spintelės, šaldytuvas, kriauklė, staliukas, kompiuteris ir t.t. Visa tai sutalpinta ant trijų motorolerio ratukų. Gyvenk ir žvenk, važiuok ir miegok!
(2) 2012-08-30 0
Įsivaizduokite, kad didžiuliu greičiu savo motociklu lekiate intensyvaus eismo magistrale ir staiga jus prispiria reikalas. Ką daryti? Puikų tokios situacijos sprendimo arba, tiksliau sakant, galimybę to išvengti siūlo japonų tualetų gamintojas „Toto“, išleidęs triratį motociklą, pavadintą „Toilet Bike Neo“.
(18) 2012-03-22 5
Kaipgi gali egzistuoti serijiniu būdu gaminamas automobilis, kurio ilgis – 137 cm, plotis – 104,1 cm? O svoris – 59 kg? Tai – rekordiškai mažiausias visų laikų automobilis. „Peel P50“. Beje, prekyboje netrukus pasirodys modernus istorinio mažylio klonas – „Peel Trident“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos