Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Trumpai ir aiškiai
 
 

Trumpai ir aiškiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2015-02-20 83
Mokslininkai yra ieškoję ir suradę aibę mokslinių argumentų, kodėl vidutinė vyrų gyvenimo trukmė yra trumpesnė už vidutinę moterų gyvenimo trukmę. Vieni jų sako, kad svarbiausia – tinkama mityba, kiti – fizinis aktyvumas, treti – genetika... Šiuose kadruose pamatysite tikrąją tiesą: išradingumo ir meistrystės nuovokos apimti vyrai paprasčiausiai praranda savisaugos instinktą. Hm, skamba kažkaip painiai... Turbūt eilinį sykį geriausia bus 1 kartą pamatyti, negu 100 kartų perskaityti.
(0) 2015-02-18 17
Ne, beretėmis to nepavadinsi. Nors, ko gero, ne visus šiuos megztus garderobo aksesuarus galima vadinti kepurėmis. O juk nedaug trūko, kad valstybės himnu būtų tapusi ne "Tautinė giesmė", o "Lietuviais esame mezzz...gimę". Šiaip ar taip, kol už lango paskutinis žiemos pasispardymas, kviečiame pasižvalgyti po daugeliui turbūt neregėtas mezgimo pasaulio platumas. Ir ilgumas. Gal pavyks pasisemti idėjų jei ne šiai, tai kitai žiemai.
(1) 2015-02-17 130
Prekinis ženklas – nepaprastai svarbi kompanijos įvaizdžio dalis. Vykęs prekinis ženklas įsimenamas ir atpažįstamas. Tačiau ne visi jie būna vykę. Sunku pasakyti, kokia potekste kurti šie dizainerių ir rinkodaros specialistų "šedevrai". Tačiau užsakovus tokie variantai tenkino – ir ilgesniam ar trumpesniam laikotarpiui visi šie prekiniai ženklai buvo tapę oficialiais kompanijų įvaizdžio atributais, rašo "The Telegraph".
(11) 2015-02-06 66
Labai paprastai: prideda matuoklį, brūkšteli ir stiklo lakštą lengvai papurto kaip paklodę. Po to vėl – prideda, brūkšteli ir papurto. Prideda, brūkšteli ir papurto. Tada pastato. Ir imasi kito stiklo. Kai įgundi – netrunki :) Nė minutės.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos