Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Trynimo elektra arba triboelektra
 
 

Trynimo elektra arba triboelektra

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-05-08 13
Snieguotos vietovės tikrai nėra geriausia vieta vystyti saulės energetiką. Saulės panelės gali būti padengtos sniego ir negaminti reikalingos energijos. Bet UCLA mokslininkų komanda sukūrė naują prietaisą, kuris gali gaminti energiją iš krentančio sniego.
(3) 2018-04-02 26
Saulės fotoelementai su kiekviena diena tampa vis tobulesni ir efektyvesni. Tačiau jei oras nėra saulėtas, o lietingas, jie vis dar nėra tokie naudingi kaip norėtųsi. Panašu, kad mokslininkai jau atrado šios problemos sprendimą, tai visiškai nauji hibridiniai saulės elementai. Jie geba gaminti elektros energiją tiek saulei šviečiant, tiek lietui lyjant.
(4) 2018-03-02 26
Tokia situacija atsitinka praktiškai kiekvienam, kuris turi išmanųjį telefoną: esame kažkur išėję viešoje vietoje ir pastebime, kad telefono baterija beveik baigia išsikrauti. Tenka skubiai ieškoti arčiausiai esančios rozetės ir laukti kol telefono baterija bus bent kiek įkrauta, kol „ištempsim“ iki vakaro.
(0) 2014-03-13 1
Mus supa daug labai silpnų potencialių energijos šaltinių –vandens bangavimo, lietaus, automobilių sukeliamų vibracijų, mažų temperatūrų skirtumų, kurie, nors būdami negalingi, savyje turi didelį potencialą, vien todėl , kad jų yra praktiškai visur. Tačiau problema iki šiol buvo ta, kad iš jų išgauti didesnius ir komerciškai atsiperkančius energijos kiekius nepavykdavo, ir tokia energija buvo naudojama tik nedidelių autonominių elektroninių grandinių, įvairių jutiklių maitinimui.
(3) 2013-12-13 0
Džordžijos technologijos instituto (JAV) tyrėjai nutarė pamėginti praktiškai panaudoti elektros energiją, vadinamą trynimo elektra, arba triboelektra, kuri gali sukurti visai nemažą elektros kiekį, trinant ar liečiant dvi skirtingas medžiagas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos