Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Turtinė nelygybė
 
 

Turtinė nelygybė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(22) 2017-10-02 54
Lietuva nėra turtinga ir pasižymi didele nelygybe, todėl vidurinioji klasė šalyje yra viena mažiausių Europoje, sako ekonomistas Rokas Grajauskas. Jo teigimu, ištrūkti iš skurdo ypač sunku vyresnio amžiaus gyventojams.
(0) 2017-07-17 23
Pasaulyje yra tiek daug nelygybės, kad mes automatiškai darome išvadą: tai neteisinga. Ir tuo pačiu pradedame remtis klaidingomis prielaidomis, kad žmonės nori gyventi visuomenėje, kur visi lygūs. O taip nėra, ir pagrindinis klausimas čia visai kitas, leidiniui BBC tvirtina mokslininkai.
(54) 2017-06-29 4
Rusija paskelbė produktus, kurie katastrofiškai pabrango. Greitis, kuriuo kyla minimalaus prekių krepšelio kaina, jau atima žadą.
(4) 2017-06-06 30
Kalifornijos milijardierių ir trokštančių tokiais būti klubas rimtai ėmėsi „išgyvenimo“ klausimo. Naujausia turtuolių „mada“ yra pasirūpinti prieglobsčiu nuo galimos pasaulio pabaigos.
(9) 2017-05-31 66
Nelygybė savo šaknimis remiasi į Akmens amžių, o ateityje kova su nelygybe gali susidurti su netikėtais iššūkiais, „The Guardian“ rašo Jeruzalės universiteto dėstytojas ir kelių knygų autorius Yuvalis Harari.
(2) 2017-05-04 39
Veiksniai, lemiantys paprastų žmonių virsmą milijonieriais, dar gali būti vadinami sėkmę lemiančiais įpročiais. Apie juos „Business Insider“ pasakoja Thomas C. Corley‘is, penkerius metus analizavęs 177 savo jėgomis milijonus susikrovusių asmenų sėkmės istorijas.
(16) 2017-04-28 -3
Paskelbus naujausius duomenis apie atlyginimų vidurkius šalies įmonėse ir organizacijose, paaiškėjo, kad daugiausia Lietuvoje uždirba farmacininkai.
(0) 2017-04-24 10
Vokietijos vyriausybė pripažino: minimalus valandinis darbo užmokestis šalyje yra nepakankamas, kad visu etatu dirbantis, vienas vaikus auginantis tėvas ar motina galėtų padengti savo išlaidas. Nepaisant to, kelti minimalų valandinį darbo užmokestį neplanuojama, rašoma Vokietijos nacionalinio transliuotojo „Deutsche Welle“ (DW) interneto svetainėje „dw.com“.
(12) 2017-04-21 53
Pasaulio ekonominė nelygybė dabar siekia tokį lygį, koks paskutinįsyk regėtas XIX a. pabaigoje, ir ši nelygybė toliau didėja. Jai iš paskos – susvetimėjimą ir pyktį gimdanti baimė netekti pilietinių teisių ir net nacionalizmo bei ksenofobijos protrūkiai. Iš paskutiniųjų stengdamiesi išsikovoti didesnį duonos kąsnį, žmonės net nepastebi, kad jų nerimu ir nuoskaudomis perpildyta politinė terpė netruko subrandinti įvairaus plauko oportunistų ir populistų kartos, nuomonių ir komentarų portale project-syndicate.org rašo buvęs Pasaulio banko vyriausiasis ekonomistas, Kornelio universiteto (JAV) ekonomikos profesorius Kaushikas Basu.
(1) 2017-04-04 21
Dauguma žmonių net nežino apie milžinišką progresą, kurį daug pasaulio šalių padarė per paskutinius kelis dešimtmečius. Tiksliau – apie tai jiems nepranešė žiniasklaida. Žemiau pateikiame 5 faktus, kurie atnaujins jūsų žinias apie dabartinę pasaulio būklę.
(13) 2017-02-28 43
Per mėnesį, neįskaičiuojant komunalinių paslaugų, statistinė vilniečių šeima išleidžia 500-us eurų. Užtat panevėžiečiai sau gali leisti perpus mažiau.
(0) 2017-02-13 8
Turtingiausi Europos milijardieriai yra labai įvairūs žmonės. Kai kurie savo turtus paprasčiausiai paveldėjo, kiti yra kilę iš itin kuklios aplinkos. Rytų Europoje dalis sugebėjo pasipelnyti iš Sovietų Sąjungos griuvimo, o Skandinavijoje turtus kiti susikrovė iš itin senų pramonės šakų. Kai kurie Vakarų milijardieriai turi mėlyno kraujo.
(9) 2017-01-19 7
Rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanija „Baltijos tyrimai“ atliko apklausą apie lietuvių skolinimosi įpročius.
(7) 2016-12-16 45
Amerikos visuomenėje praraja tarp vargšų ir turtingųjų vis gilėja, vidurinis sluoksnis mažėja. O naujojo socialinio skilimo JAV simboliu tapo klestintis San Fransiskas. Čia kraštutinumai matomi ant kiekvieno kampo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos