Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Tyrimų zondų ir orbitinių teleskopų gedimai
 
 

Tyrimų zondų ir orbitinių teleskopų gedimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2014-03-14 1
Rusijos federalinė kosmoso agentūra „Roskosmos“ dėl nesėkmingų bandymų iškelti į orbitą kosminius aparatus, kurie nebuvo apdrausti, nuo 2010 m. padarė valstybei daugiau nei 20 milijardų rublių nuostolių. Apie tai pranešė Rusijos aviakosminių draudikų asociacija (RAAKS).
(8) 2014-02-13 0
"Mėnuleigis atsigavo. Mažų mažiausiai jis vėl veikia, ir yra šansų, kad mes jį visiškai išgelbėsime", - kinų naujienų agentūrą "Xinhuanet" cituoja prancūzų AFP.
(4) 2014-02-06 1
Gali būti, kad „Nefritinis triušis“ (Yutu) – pirmasis Kinijos mėnuleigis, – taip ir numirs Mėnulyje dėl techninio gedimo. Dėl gedimo jis tampa itin pažeidžiamas šaltomis naktimis, per kurias Mėnulyje gerokai atšąla ir kurios trunka maždaug dvi savaites. Nors mėnuleigis nebūtinai suges, Kinijos mokslininkai nėra labai optimistiški.
(1) 2014-02-04 0
Prieš kelias dienas, sausio 30 d., NASA marsaeigiui "Curiosity" kelią Šarpo kalno link pastojo... smėlio kopa.
(5) 2014-01-30 0
Kinijos mokslininkams teks laukti ilgos, apie 14 Žemės parų trunkančios Mėnulio nakties pabaigos, kad įsitikintų, ar pastangos sutaisyti pirmąjį jų šalies pasiųstą mėnuleigį „Nefritinis triušis“ (Yutu) buvo sėkmingos, pranešė valstybinė žiniasklaida.
(7) 2014-01-28 0
Kinijos gynybos mokslo, technikos ir pramonės komitetas, atsakingas už kosminę pramonę, pranešė, kad praėjusių metų gruodžio 14 d. Mėnulyje nusileidęs pirmasis kiniškas mėnuleigis „Yutu“ „susidūrė su techniniais sunkumais“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos