Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » UAZ
 
 

UAZ

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-11-06 -17
Įprastai, didžiausias rusiško visureigio „UAZ Patriot“ išskirtinumas yra ne išvaizda, o itin dažni gedimai. Visgi nuo šiol jų savininkai turi galimybę šiek tiek pagyvinti automobilių išorės dizainą prašmatniai atrodančia apdaila.
(1) 2017-10-03 -2
Uljanovsko automobilių gamyklos gamoje pagaliau atsirado modelis, kuris pakeis nuo 1965 metų gaminama ir morališkai pasenusį „Batoną“.
(5) 2017-04-05 -22
Rusijos žiniasklaida apie prezidentą Vladimirą Putiną kalba lyg apie kokį Džeimso Bondo filmų personažą. Jis užsiiminėja dziudo, saugo nuo išnykimo baltąsias meškas ir netgi retkarčiais pasivažinėja „Formulės-1“ bolidu. Praėjusią savaitę lankydamasis Archangelske (Rusija) vykusiame Tarptautiniame Arkties forume prezidentas nusprendė, kad jam vertėtų pačiam apžiūrėti ledo urvą šalia neseniai atnaujintos karinės bazės.
(1) 2017-03-01 -26
UAZ-452 garsėja įspūdingu pravažumu, tačiau šiame vaizdo siužete įsiamžinę vyrai vis tiek sugebėjo rasti sniegyną, kuriame galėtų su juo užklimpti. Tuo jų problemos dar nesibaigė, o kebli situacija virto labai juokingu kuriozu.
(2) 2017-02-07 3
Miesto visureigiai šiuo metu yra labiausiai augantis automobilių segmentas, todėl kiekvienas gamintojas stengiasi pristatyti kuo geresnį ir gražesnį modelį. Šia mada susidomėjo ir UAZ.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos