Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » USB atmintinės
 
 

USB atmintinės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2019-04-11 9
Nuo neatmenamų laikų norint ištraukti USB atmintinę reikėdavo pirma pasirinkti „saugu pašalinti įrenginį“ ir tik sulaukus patvirtinimo iš operacinės sistemos, kad tą padaryti galima saugiai, pašalinti savo USB raktą. Nuo „Windows 1809“ versijos „Microsoft“ kiek pakoregavo nustatymus ir dabar USB atmintinę galime ištraukti be jokių papildomų veiksmų. Tai tapo įmanoma todėl, kad įgalintas „greito ištraukimo“ nustatymas vietoj seniau buvusio „didesnė sparta“.
(1) 2019-03-01 -3
Tomtop išplatino naujausią pranešimą ir skelbia išparduodantys įvairios talpos „Kodak K133“ atmintukus.
(0) 2019-01-09 3
Tomtop išplatino labai intriguojantį ir tiesiog puikų pasiūlymą. Dabar galima labai pigiai įsigyti puikiai atrodantį, 128 GB talpos „Kodak K133“ atmintuką.
(4) 2018-11-23 10
Cafago išplatino labai intriguojantį pasiūlymą „Juodojo penktadienio“ proga. Puikiai atrodantis ir 128 GB talpos „SanDisk“ atmintukas dabar kainuoja rekordiškai mažai.
(7) 2018-08-27 5
Namuose turime daugybę įvairių įrenginių, kurie filmuoja, fotografuoja, skraido, leidžia muziką ir daro daugybę kitų funkcijų ir visiems jiems reikia gana nemažai vidinės atminties talpos. Tad kaip išsaugoti visą šią informaciją? Tereikia savo įrenginiui suteikti papildomos galios su microSD atminties kortele. Ir šiuo metu tam net nereikės labai stipriai išlaidauti.
(7) 2018-07-23 3
Jeigu iš kompiuterio ištrauksite USB duomenų kaupiklį prieš tai nepaspaudę mygtuko „Eject“, kompiuteris su „MacOS“ sistema jus įspės: „Diskas pašalintas netinkamai“ („Disk Not Ejected Properly“). Bet ar tikrai būtina tą kaupiklį šalinti „civilizuotu“ būdu prieš tai jį išjungiant programiškai?
(0) 2018-06-07 14
Duomenų saugojimas ir jų perkėlimas iš vieno įrenginio į kitą visada buvo aktualu. Ir tai net nepriklauso nuo to ar jūs esate moksleivis (-ė), studentas (-ė), ar net didelės įmonės direktorius (-ė). Visiems yra gana aišku, kad USB atmintukas yra puikus dalykas, bet ką daryti kai reikia greitai perkelti reikalingus duomenis, o jie yra skirtuose įrenginiuose, kurie palaiko skirtingas USB jungtis?
(0) 2018-04-13 2
Kinijos elektroninės parduotuvės jau gana seniai garsėja gana neįprastų, tačiau itin praktiškų smulkių aksesuarų pardavimais. Jeigu esate vienas iš tų pirkėjų, kuris aktyviai domitės tokių aksesuarų pasiūlymais, tuomet šią savaitę būtinai rekomenduojame pasidomėti „Marketplace Deals“ išpardavimu.
(0) 2017-04-10 -2
Susidaro įspūdis, kad kinai dalį savo investicijų šiais metais nukreipė į duomenų laikmenų modernizavimą. Galima tvirtinti, kad atsakingas požiūris šiuo atveju turėtų greitai pasiteisinti, nes ką vietiniai Kinijos gamintojai per pastaruosius keletą metų sugebėjo nuveikti išmaniųjų telefonų rinkoje greičiausiai žino kiekvienas skaitytojas. Vis dėlto skirtumas tas, kad išmaniųjų telefonų gamyboje Kinijos bendrovėms teko vytis populiariuosius gamintojus. Tuo tarpu duomenų laikmenų rinkoje kinai dabar stengiasi tapti tais, kuriuos ateityje turės pasivyti kiti.
(14) 2016-09-10 52
<i>Vos už keletą šlamančių galima įsigyti USB atmintuką, galintį sunaikinti praktiškai viską, į ką jis įjungiamas. Nešiojamieji kompiuteriai, stacionarūs kompiuteriai, televizoriai…</
(7) 2016-04-19 9
Ar kada nors pagalvojote, kad per akimirką galite prarasti visus vertingiausius, daugelį metų rinktus dalykus – skaitmeninius duomenis apie pirmuosius Jūsų sūnaus ar dukters žingsnius, susirinkimus su tėvais ir draugais, keliones prie jūros ar į kalnus, visas savo nuotraukas ir vaizdo įrašus… Vieną rytą gali nutikti taip, kad skaitmeninėse laikmenose šių prisiminimų neberasite. Kas nutiks su jūsų failais po 20 metų? 40-50 metų? Ir ar tada galėsite peržiūrėti VHS vaizdo juostas arba DVD diskus su mokyklos, o gal vestuvių įrašais?
(0) 2016-04-05 15
Bendrovė „Apricorn“ pristatė talpiausią „Aegis Secure Key 3.0“ laikmenos versiją, kuri užtikrina įrašytos informacijos aukšto lygio apsaugą.
(1) 2014-08-14 18
„USB Promoter Group“ oficialiame pranešime spaudai skelbia, kad naujosios kartos C tipo „USB“ jungties standarto kūrimo darbai yra galutinai baigti. Būtent tai nurodo, kad visi reikiami naujos jungties techniniai dokumentai ir reikalavimai galiausiai pasiekė „USB-IF“ forumo narius – tai viskas ko reikia norint pradėti masinę „USB“ C tipo jungtį palaikančių įrenginių, laidų ir reikiamų adapterių gamybą.
(4) 2014-02-14 2
Kompanija „SanDisk“ oficialiai anonsavo naują USB atmintuką, kuris visai nepanašus į įprastas atmintines. Pastarasis buvo pavadintas „SanDisk Ultra Dual USB Drive“, o jame galima talpinti iki 64GB duomenų. Turėdamas tiek pilno dydžio, tiek mikro USB jungtis, atmintuką galima naudoti „Android“, „Mac“ ir „Windows“ įrenginiuose, be jokių papildomų laidų.
(10) 2013-10-21 1
Standžiuosius diskus ir USB atmintines keičia failų saugyklos internete: TEO užsakymu rinkos tyrimų bendrovės SIC liepos mėnesį atlikta Lietuvos gyventojų apklausa atskleidė, kad beveik trečdaliui (28,9%) Lietuvos interneto vartotojų virtualios duomenų saugyklos jau tapo arba galėtų tapti alternatyva nešiojamoms duomenų talpykloms.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos