Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Ukrainos energetikos strategija
 
 

Ukrainos energetikos strategija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2018-01-15 21
Prieš daugiau kaip 30 metų per Černobylyje įvykusią nelaimę į aplinką buvo paleista 10 kartų daugiau radiacijos nei per Hirosimos bombos numetimą. Černobylio nelaimė privertė šimtus tūkstančių žmonių visam laikui evakuotis. Dabar apleistoje vietoje vėl bus pradėta gaminti energija. Tik šį kartą vietoj branduolinės energijos tai bus saulės jėgainė.
(23) 2015-06-08 31
Ukrainai nusprendus prisijungti prie Europos energetikos sistemos, Rusijai tektų pasistatyti papildomų elektros tiekimo linijų, kurios kainuotų 8–10 mlrd. eurų, pareiškė Kremliaus vadovas Vladimiras Putinas.
(0) 2014-06-21 19
Ukraina nori iki ateinančio mėnesio susitarti su Europos Sąjunga (ES) dėl dujų tiekimo ir kainų strategijos, nutrūkus tiekimui iš Rusijos, šią savaitę pareiškė valstybinės energetikos įmonės „Naftogaz“ vadovas.
(12) 2014-04-16 0
Vokietijos koncernas RWE pradėjo reversiniu būdu per Lenkiją tiekti dujas Ukrainai. Apie tai antradienį pranešė pati bendrovė.
(0) 2013-05-27 0
Kai Europa per mokesčius stengiasi riboti pigaus, bet taršaus kuro - akmens anglies - panaudojimą, Ukraina nusprendė mažinti priklausomybę nuo Rusijos grįždama prie šio uolienos.
(0) 2013-03-12 0
Dėl skalūninių dujų gavybos Ukrainoje planuojamos vykdyti olandų energetikos gigantės „Shell“ protestuoja dauguma Donbaso regiono gyventojų. Oficialiai pagrindinės nepasitenkinimo priežastys – baimė dėl neaiškių ekologinių skalūninių dujų gavybos pasekmių ir taip užterštoje pramoninėje Rytų Ukrainoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos