Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Unikalūs objektai
 
 

Unikalūs objektai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2012-06-07 1
Oficialiai patvirtinta, kad Didžioji kinų siena yra ilgesnė, nei anksčiau manyta, remdamasi valstybine Kinijos žiniasklaida skelbia BBC.
(0) 2014-05-03 1
Dykuma, ypač jeigu jos negerbi, labai pavojinga, o didžiausia problema ten – vanduo ir šilumos smūgis, sako gidas entuziastas Harelis Zelceris. „Šilumos smūgis – vienas pavojingiausių dalykų. Tada, galima sakyti, užverda smegenys. Todėl, jei taip nutinka, reikia [...] pilti daug vandens ant galvos ir kojų“, – aiškina jis.
(5) 2009-03-14 1
Tikriausiai visi esame girdėję apie Didžiąją Kinijos sieną ir Uždraustąjį miestą. Tačiau ar žinojote, kad kinai turi ir nuosavą svyrantį bokštą? Šis 900 metų senumo statinys stovi ant nedidelės kalvos šlaito vos 40km nuo Šanchajaus - ateityje jis turėtų oficialiai perimti labiausiai pasvirusio statinio titulą iš Italijoje esančio Pizos bokšto.
(2) 2013-05-27 1
Taikiai ir ramiai ratu besisukančių elementarių sūpuoklių karuselę gilioje vaikystėje, kai autodromo elektrinėms mašinėlėms dar buvome per maži, o "Velnio ratas" sukosi pernelyg lėtai, ko gero, esame išbandę kiekvienas. Visai tokia pat karuselė su sūpuoklėmis ant grandinių įrengta ir Teksase. Skirtumas tik tas, kad sėdint joje tabaluojančias kojas nuo žemės paviršiaus skiria... 120 metrų. O karuselė įsisuka iki... keliasdešimties km/val. Nejauku darosi jau vien žiūrint į tokią pramogą išmėginti pasiryžusius bepročius. O ar ryžtumėtės šį atrakcioną išbandyti pats (-i)?
(10) 2010-05-30 1
Didžiosios kinų sienos ilgaamžiškumo ir tvirtybės priežastis slypi lipniuose ryžiuose, kurie buvo naudojami gaminant kalkių skiedinį.
(0) 2014-03-25 1
Sheldonui Cooperiui iš serialo „The Big Bang Theory“ patinka traukiniai. Įdomu, ar jam patiktų Tailando geležinkelio linijų ypatumai.
(2) 2011-08-01 1
Australija yra ne tik rečiausiai apgyvendintas žemynas, bet ir mažiausiai civilizacijos paliesti natūralios gamtos plotai. Abi šios savybės puikiai tinka Jorko Kyšulio pusiasaliui apibūdinti. Tai – neaprėpiamos žmogaus rankų neliestos laukinės gamtos tyrai, plytintys labiausiai į šiaurę nutolusiame Australijos žemyno fragmente.
(0) 2011-11-28 1
Rio de Žaneire įžiebta didžiausia pasaulyje plūduriuojanti Kalėdų eglė. Įspūdingą įžiebimo ceremoniją stebėjo tūkstančiai žmonių, ją vainikavo aštuonias minutes trukę spalvingi fejerverkai ir orkestro atliekama muzika.
(2) 2011-08-01 1
Vargu, ar kas nors ginčysis, jog, tiesiogine prasme, pačioje planetos apačioje įkurta Makmerdo stotis yra vienas labiausiai nutolusių Žemės užkampių. Čiabuvių šiame žemyne nėra ir nebuvo, o vieninteliai Antarktidos gyventojai – keliuose mokslo tyrimų centruose, iš kurių didžiausia yra Makmerdo stotis, gyvenantys tyrėjai.
(0) 2012-05-04 1
Dešimties kilometrų ilgio ir penkių pločio Čárskie Peskì (rus. Чарские пески) dykuma – unikali Sibiro vieta. Įsispraudusi tarp snieguotų viršukalnių, ši smėlio juosta yra populiarus keliautojų tikslas. Nors ne visi pajėgia atlaikyti varginančią kelionę pėsčiomis Sibiro taiga, kur kelią pastoja sraunios upės, klampios pelkės ir uodų debesys, bet ištvermingiausi apdovanojami unikaliais reginiais.
(0) 2012-11-05 0
Nežinantys, kur yra didžiausias pasaulyje pagal žiūrovų skaičių stadionas, turbūt niekada neatspėtų, kad toks stadionas gali būti pastatytas labai neturtingoje šalyje – Šiaurės Korėjoje. Bet tai nieko nuostabaus – komunistinėje šalyje žmonės gali mirti iš bado, tačiau tuo pat metu gali būti statoma kas nors ypač gigantiško, siekiant parodyti, kad „mes esame galingi, stiprūs ir turtingi“.
(20) 2011-11-04 0
Manoma, kad šiandien į Saudo Arabijos miestą Meką susirinko maždaug 3 mln. piligrimų iš viso pasaulio. Jie atvyko atlikti šventą kelionę – hadžą, praneša euronews.net. Hadžas oficialiai prasideda penktadienį.
(0) 2012-05-22 0
Bledo miestelis – viena populiariausių turistų lankomų vietų Slovėnijoje. Žmonės čia keliauja, kad galėtų pasigrožėti unikaliais gamtos vaizdais. Pirmiausia visi traukia pasigrožėti ledyninės kilmės Blejsko ežeru.
(0) 2012-04-26 0
Viena iš populiariausių turistų atrakcijų Naujoje Zelandijoje – Moeraki rieduliai, kurie yra stebinančio apvalumo. Kai kurių riedulių apimtis siekia net iki dviejų metrų. Šie rieduliai atrandami jūroje, toli nuo krantų. Mokslininkai spėja , kad Moeraki riedulių amžius gali siekti daugiau nei 60 milijonų metų.
(0) 2012-10-29 0
Vietoje bankrutavusios Kornvalio (Didžioji Britanija) plytų degyklos, didžiuliame 60 m gylio krateryje buvo pastatyta ir 2001 metų kovo 17 dieną atidaryta didžiausia pasaulyje oranžerija, kurioje galima pamatyti augalus iš viso pasaulio. Oranžerijos statyba kainavo 60 mln. eurų, bet jau per pirmuosius metus uždirbo daugiau nei 240 mln. eurų, rašo rojaussodai.lt.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos