Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Unikalūs objektai
 
 

Unikalūs objektai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-10-07 3
Patys aukščiausi, ilgiausi ir įdomiausi – visi šie tiltai puikiausiai iliustruoja inžinerinės minties pasiekimus ir ateitį. Todėl tiltas gali būti ne tik būtina susisiekimo priemonė, bet ir ilgainiui tapti architektūriniu bei inžineriniu šedevru. Pristatome 11 pačių keisčiausių, įmantriausių ir įdomiausių pasaulio tiltų.
(0) 2013-06-07 3
Plačiai paplitusi nuomonė, kad Didžioji Kinų Siena yra vienintelis žmonijos statinys, matomas iš kosmoso. Pabandykite ją surasti štai šioje palydovinėje Kinijos nuotraukoje. Ką šiuo klausimu mano iš Tarptautinės kosminės stoties (TKS) neseniai grįžęs kanadiečių astronautas Chrisas Hadfieldas (Chris Hadfield) ir kiti orbitoje ar už jos ribų pabuvoję žmonės?
(14) 2013-06-17 2
Mirties slėnyje (Kalifornija, JAV), nuo karščio ir sausros suskilinėjusiame išdžiūvusio ežero dugne egzistuoja įstabūs iki 350 kg sveriantys akmenys, kurie mįslingai slenka lygiu dykumos paviršiumi patys, paskui save palikdami ryškias šliūžes ir taip demonstruodami, kad jie iš tiesų juda. Kai kurios šliūžės yra beveik 180 metrų ilgio. Mokslininkams šį gluminantį fenomeną lemiančios jėgos iki šiol buvo paslaptis. Tačiau NASA planetologas mano pagaliau įminęs šią mįslę.
(4) 2013-06-12 2
Paslaptingosios akmeninės statulos, nežinomos civilizacijos atstovų pastatytos Velykų saloje, į dabartinę savo vietą galėjo „ateiti pačios“, nors ir sveria dešimtis tonų, atskleidė archeologų atliktas eksperimentas.
(0) 2013-09-10 1
Vietname esantis Son Doongo urvas yra didžiausias urvas pasaulyje. Jo ilgis siekia beveik 9 km. Urve teka upė ir veši džiunglės, o po jo skliautais galėtų sutilpti ir 40 aukštų dangoraižis, tačiau apie jo egzistavimą pasaulis sužinojo vos prieš ketverius metus, rašo huffingtonpost.com.
(1) 2013-05-29 1
Tepui stalkalniai Venesueloje yra plokščiaviršūniai kalnai, stūksantys Pietų Amerikos Gvajanos aukštumose.
(2) 2013-05-27 1
Taikiai ir ramiai ratu besisukančių elementarių sūpuoklių karuselę gilioje vaikystėje, kai autodromo elektrinėms mašinėlėms dar buvome per maži, o "Velnio ratas" sukosi pernelyg lėtai, ko gero, esame išbandę kiekvienas. Visai tokia pat karuselė su sūpuoklėmis ant grandinių įrengta ir Teksase. Skirtumas tik tas, kad sėdint joje tabaluojančias kojas nuo žemės paviršiaus skiria... 120 metrų. O karuselė įsisuka iki... keliasdešimties km/val. Nejauku darosi jau vien žiūrint į tokią pramogą išmėginti pasiryžusius bepročius. O ar ryžtumėtės šį atrakcioną išbandyti pats (-i)?
(3) 2013-03-25 0
Valstybinis turizmo departamentas (VTD) sumanė sudrebinti populiariausią pasaulyje socialinį tinklą „Facebook“. Kur nors Lietuvoje ketinama pastatyti „didžiausią visatoje“ skulptūrą, vaizduojančią „Facebook“ vartotojams puikiai pažįstamą simbolį „Like“. Tiesa, be „Facebook“ leidimo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos