Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Užsienio kalba
 
 

Užsienio kalba

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2015-10-27 18
Anglų kalbos mokytoja dirbanti Agnė Kuncaitė juokauja neseniai patyrusi nušvitimą. 15 metų kauptą patirtį ji nusprendė sudėti į knygą – netrukus bus pristatytas jos kurtas netradicinis anglų kalbos vadovėlis suaugusiems.
(3) 2015-08-31 10
Kad kalbate ne savo gimtąja kalba, išduoda ne akcentas, tvirtina Vilniaus universiteto (VU) Skandinavistikos centro vedėja daktarė Rasa Baranauskienė. Jos tikinimu, jeigu vis dėlto norima jo atsikratyti, tereikia kelis mėnesius pagyventi aplinkoje, kurioje kalbama ta kalba.
(4) 2015-03-31 24
Bet kurios kalbos pagrindus galima išmokti vos per dvi dienas, o pačios kalbos, kad būtų galima susikalbėti, – per savaitę, tikina pirmojo Lietuvoje „Sėkmės universiteto“ įkūrėjas sėkmės mokytojasAlgirdas Karalius. Jo teigimu, tokie rezultatai atrodo nerealūs, nes mokyklose suformuoti įgūdžiai yra klaidingi ir neatitinka realių žmonių mokymosi gebėjimų.
(4) 2014-07-29 5
Amerikiečių mokslininkai išsiaiškino, kad mokytis užsienio kalbų suaugusiems trukdo išvystytas intelektas. Kuo daugiau pastangų eksperimento dalyviai skyrė dirbtinės kalbos gramatikos įsisavinimui, tuo prasčiau jiems sekėsi.
(4) 2014-02-17 1
Kol vaikas gerai nemoka gimtosios kalbos, pradėti mokytis svetimų kalbų ne tik kad nėra reikalo, bet netgi kenksminga, nes paskui paūgėjęs nė vienos gerai nemokės – tai bene populiariausias mitas, kurio, pasisukus kalbai apie užsienio kalbų mokymąsi ankstyvojoje vaikystėje, dažnai nusitveria tėvai.
(3) 2013-10-07 0
Šiuo metu daugybė tėvų vaikų darželiuose ir interneto svetainėse sulaukia pasiūlymų mokyti savo vaikus užsienio kalbos jau nuo trejų ar ketverių metų.
(12) 2013-04-20 0
17-metis Timothy Doneris iš Niujorko įsigudrino per gana trumpą laiką iš eilinio moksleivio tapti tikru poliglotu. Jei dauguma jo bendraamžių per trumpą laiką gali išmokti tik kelias frazes, T.Doneris prieš keturis metus pradėjęs mokytis kalbų, dabar kalba daugiau nei 20 užsienio kalbų, rašo Nydailynews.com.
(32) 2012-05-23 3
Kai buvau kūdikis, mano motina žiūrėdavo į mane ligoninės lovoje ir darė tai, kas negrįžtamai pakeitė mano smegenų vystymąsi. Kai ką, kas leido man geriau mokytis, atlikti kelias užduotis tuo pat metu ir spręsti problemas. Galiausiai tai gali netgi apsaugoti mano smegenis nuo senatvės niokojančio poveikio. Kas tai buvo? Ji pradėjo kalbėti su manimi prancūziškai.
(21) 2011-09-28 0
Anglų kalbos mokymasis išlieka prioritetiniu daugelyje Europos valstybių, o rusų kalbos daugiau mokomasi tik Baltijos šalių mokyklose, rodo Europos Sąjungos statistikos agentūros Eurostat pirmadienį paskelbta ataskaita.
(8) 2010-05-17 0
3-4 metų amžiaus vaikus anglų kalbos mokančios mokyklos ir darželiai, kur auklėtojos su vaikais bendrauja prancūziškai, net sunkmečiu nesiskundžia vaikų stygiumi. Tokio mokymo šalininkų teigimu, mažesnis vaikas imlesnis, todėl anksti pradėti mokytis kalbų – naudinga. Vis dėlto, nemažai mano priešingai – ankstyvą svetimų kalbų mokymą vadina vaikystės vagimi.
(5) 2008-12-03 0
Mokykloje, skubant pro pradinukų klases, ausis netikėtai užfiksuoja svetimus žodžius. „Ein, zwei, Polizei“, - bando išsiskaičiuoti berniukai.
(0) 2008-10-31 0
Pasaulinėje mokytojų novatorių konferencijoje savo darbą pristatys ir patirtimi dalinsis mokytoja iš Lietuvos. Lapkričio 3-6 d. Honkonge vyksiančioje pasaulinėje konferencijoje anglų kalbos mokytoja Tatjana Kriliuvienė pristatys savo darbą „Birds of the Feather“, skirtą anglų kalbos pagrindiniams gebėjimams tobulinti. Šis darbas jau sulaukė pripažinimo Lietuvoje ir Europoje.
(9) 2008-09-29 2
Per pusę milijono lietuvių skelbia mokantys anglų kalbą, daugiau nei 2 milijonai – rusų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos