Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vagystės | Apiplėšimai
 
 

Vagystės | Apiplėšimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2018-03-30 20
Ostine, Teksase įvyko gana keistas įvykis. Pasak policijos, vagis sėkmingai užgrobė „Chevy Bolt EV“, bet jam nepavyko su juo pasprukti, nes jis „nežinojo, kaip vairuoti elektromobilį“.
(1) 2018-03-19 5
Iš pažiūros patogi beraktė (ang. Keyless) automobilio atrakinimo ir užvedimo sistema turi didžiulių minusų, o tuo jau galėjo įsitikinti kaimyninių Latvijos ir Lenkijos vairuotojai. Per pastaruosius metus minėtose šalyse įsisiautėjo vagys, kurie be didesnių sunkumų perkando sistemos veikimą, todėl nuvaryti automobilį jiems tapo vieni juokai. Anot specialistų, tik laiko klausimas, kada ilgapirščiai savo darbelius pradės vykdyti ir Lietuvoje.
(2) 2018-03-06 8
Iš Islandijos duomenų centrų buvo pavogta apie 600 kompiuterių, naudotų „kasti“ bitkoinus ir kitokias kriptovaliutas, pranešė policija.
(0) 2018-02-09 5
Keturios vagystės iš apdraustų automobilių per dieną – tokiu tempu šį sausį darbavosi automobilių detalių vagys Lietuvoje. „Lietuvos draudimas“ fiksuoja, kad pirmąjį šių metų mėnesį nuo vagių nukentėjo du kartus daugiau automobilių savininkų negu tuo pačiu metu pernai.
(0) 2018-01-17 6
Per pastaruosius keletą mėnesių bendrovė „OnePlus“ susidūrė su keliomis saugumo problemomis. Nuo tariamų „atvirų durų“, kur saugomas didelis kiekis informacijos apie vartotoją, bendrovė dabar atsiduria kitos saugumo problemos centre. Ši problema pirmą kartą buvo paminėta savaitgalį „Twitter“, „Reddit“ ir „OnePlus“ forumuose, kur daugelis vartotojų pranešė, kad jų kredito kortelių duomenys buvo pavogti, nes kažkas naudoja jų mokėjimo informaciją lažybų ir lošimų svetainėse.
(8) 2017-11-27 45
Nauji, modernūs automobiliai turi beraktes užvedimo sistemas. Jei kažkur kišenėje turite raktelius, jų niekada nereikia ištraukti. Galite tiesiog prieiti prie automobilio ir jis atsirakins vos pajudinus rankenėlę. Įsėdus tereikia nuspausti mygtuką ir variklis užsiveda. Viskas labai paprasta ir patogu, bet ar saugu? Naujos vagystės sklaido bet kokias abejones.
(0) 2017-10-13 15
Beveik po trijų dešimtmečių, praleistų kalėjime, į laisvę išeis vienas žymiausių Vokietijos nusikaltėlių. Dieteris Degowski už grotų sėdo po tris dienas trukusios įkaitų dramos, kurią akylai sekė visa šalis.
(0) 2017-09-30 7
Tarp 1969 ir 1972 metų vykdant „Apollo“ kosmines misijas Mėnulyje pabuvojo 12 žmonių. Vyras, vardu Thadas Robertsas nebuvo šiame Žemės palydove, tačiau turėjo kontaktą su Mėnuliu, kuris pasibaigė laisvės atėmimo bausme.
(0) 2017-09-20 24
<em>Aaronas Cashattas sukūrė įrenginį, atrakinantį milijonus viešbučių kambarių. Jis spėjo apsilankyti mažiausiai 78-iuose.</em>
(2) 2017-08-22 11
Prieš pirkdami maisto produktus turguje, nesibodite jų paragauti, o pardavėjai tai leidžia. Visiškai kitaip elgiamasi atėjus į prekybos centrą, nors jo atstovai teigia, kad skanauti pirkėjams ir nedraudžia.Tačiau už prekybos centre suvalgytą saldainį pirkėjas gali būti ir apkaltintas vagyste.
(0) 2017-08-04 7
Kaip automobiliai turi paklausą tarp pirkėjų, taip jie paklausūs ir tarp vagių. Kaip sužinoti, kokie tiksliai modeliai labiausiai vagiami mūsų šalyje? DELFI surinko duomenis iš draudimo bendrovių ir nustatė, kokių markių ir modelių automobiliai dažniausiai vagiami Lietuvoje.
(0) 2017-07-19 5
Kaip nešiojatės savo raktus? Ar dažnai paliekate juos neprižiūrėtus darbo vietoje? O gal žaidžiate su jais rankose važiuodami autobusu ar sėdėdami prie kompiuterio darbe? Jūsų raktus galima per sekundės dalį nufotografuoti ir nukopijuoti. Šis vaizdo įrašas parodė bene paprasčiausią būdą kaip tai galima padaryti.
(0) 2017-07-12 57
Kasdienė situacija: prireikus grynųjų įdedate kortelę į bankomatą, įvedate PIN kodą, pasirenkate reikiamą sumą ir, atsiėmę kortelę bei pinigus, žygiuojate savais keliais. Visa tai trunka vos minutę, tačiau retas susimąsto, ar operacija buvo saugi, o sukčiams tik to ir tereikia, kad ištuštintų visą sąskaitą.
(0) 2017-06-05 -5
Automobilių ir jų dalių vagys jau ne vienerius metus kelia nemenką galvos skausmą transporto priemonių savininkams ir su ilgapirščiais kovojantiems policijos pareigūnams.
(1) 2017-05-31 8
Dienos metu užsukusi į degalinę 27-erių Melissa Smith nesitikėjo, kad netrukus apie ją kalbės visas pasaulis. JAV gyvenanti moteris vos kelioms sekundėms paliko savo automobilį neužrakintą, kai šalia privažiavo kitas automobilis. Iš jo iššokęs vyras skubiai sėdo į baltą Melissos automobilį ir jau ruošėsi važiuoti. Vis dėlto jis nesitikėjo, kad moteris pasielgs taip, kaip liepė jos instinktai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos