Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vagystės | Apiplėšimai
 
 

Vagystės | Apiplėšimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2013-03-18 0
Katino dienos, kai išėję pasivaikščioti eidavote per upę kertantį tiltą, jums baigėsi, jei esate Kocaelio provincijos (Turkija) Gölçük priemiesčio gyventojas. Tačiau turbūt toks nesate. Visgi 22 tonų, 25 metrų ilgio metalinio tilto vagystė – nekasdienis atvejis.
(46) 2013-03-05 10
Lietuviai ir dar kartą pasižymėjo – tik šį kartą Švedijoje. „Niekada nevokite dyzelino Švedijoje!“, – taip švedai pavadino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuoti lietuviai, vagiantys dyzeliną.
(2) 2013-01-17 1
Pernai visuose „Regitros” padaliniuose buvo atsisakyta įregistruoti 325 transporto priemones, nustačius, jog jos ieškomos, taip pat įtarti 294 atvejai, kai galimai buvo suklastotas transporto priemonės identifikavimo numeris, jos variklio numeris arba jos dokumentai. 2012 m. Lietuvoje buvo įregistruoti 194 534 M1 klasės automobiliai.
(0) 2013-01-04 0
Nesunku suprasti, kodėl likus vos kelioms valandoms iki Naujųjų metų vagys Prancūzijoje pasirinko parduotuvę, kurioje pilna išmaniųjų daiktų ir kuriuos vėliau lengvai galima perparduoti juodojoje rinkoje. Tačiau ilgapirščiai ne visada pasirenka tokius akivaizdžius ir viliojančius taikinius. Kartais jie vagia daiktus, kurie verčia suabejoti nusikaltėlių išmone. Portalas CNBC pateikia keletą keisčiausių ilgapirščių grobių.
(23) 2012-09-28 4
Fort Noksas (JAV). Planuoji apiplėšti šią saugyklą? Pirmiausia turėsi įveikti keturias pastatą supančias sienas, iš kurių dviem teka elektros srovė. Vėliau teks prasmukti pro būrį ginkluotų sargybinių, akylai saugančių aplinkinę teritoriją. Kai visa tai atliksi, pasistenk nepakliūti į vaizdo kamerų akiratį. Vienintelis kelias į vidų – pro duris. Išsprogdinti sienoje skylės ir taip sutrumpinti kelią tikrai nepavyks. Pastato sienos atsparios sprogimams – jos la...
(4) 2012-09-25 -1
Tvirtas, kietas, atsparus. Lyg ir sinonimai? Kalbant apie lagaminą – gal ir taip. Tačiau į šiuos būdvardžius pažvelgus iš medžiagų fizikinių savybių kampo, vaizdas keičiasi iš esmės. Kiekvienas iš šių žodžių turi atskirą, specifinę reikšmę, kuria skiriasi nuo kitų dviejų žodžių. Tie skirtumai gana neblogai paaiškina, kodėl ne taip jau ir paprasta pagaminti vagims sunkiai įveikiamą dviračio spyną.
(6) 2012-09-10 0
Trečiadienį deimantų parodoje Šri Lankoje buvo suimtas turistas – atlikus rentgeno tyrimą, paaiškėjo, kad jis pavogė ir prarijo 13 600 JAV dolerių vertės brangakmenį, rašo lifeslittlemysteries.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos