Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vagystės | Apiplėšimai
 
 

Vagystės | Apiplėšimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2013-12-16 0
„Apple“ atstovais apsimetusių sukčių elektroninį laišką gavusi lietuvę Ramintą ištiko šokas sužinojus, kad jos kreditinės kortelės duomenimis pasinaudojo sukčiai Vokietijoje. „Sąskaitą skubiai užblokavau, o banko darbuotojai stebėjosi interneto vagių profesionalumu – atrodė, kad apsipirkau aš pati“, – kalbėjo tarptautinio virtualių nusikaltėlių tinklo auka tapusi mergina.
(4) 2013-10-30 0
Policija tvirtina, kad išmanusis telefonas apsaugojo vieną Floridos dujų degalinės darbuotoją nuo plėšiko kulkos.
(6) 2013-09-20 0
Jeigu jūs važinėjate automobiliu kelerius metus, dar nereiškia, kad jis jums priklauso. Vieną dieną gali paaiškėti, kad visą laiką naudojotės vogta transporto priemone. Į tokią situaciją pateko šiaulietis, kuris nutarė parduoti dvejus metus tarnavusį automobilį. Vyriškis liko it musę kandęs – ir be sandorio, ir be automobilio.
(99) 2013-08-13 10
Vagys Pietų Kalifornijoje apsigalvojo, kai išsiaiškino, ką apšvarino. Kitą dieną po vagystės šalia apvogto pastato buvo rastas parduotuvės vežimėlis, o jame – visi iki vieno pavogti daiktai. Vagys paliko ir raštelį.
(0) 2013-08-08 0
Vagys paprastai taikosi į dalykus, kuriuos lengva transportuoti, tačiau Rusijoje pasitaiko ir kitokių atvejų. Šioje netikėtumų šalyje nusikaltėlis sugebėjo pavogti dalį eksploatuojamo kelio, rašo metro.co.uk.
(2) 2013-06-22 0
Smūgis plyta ar laužtuvėliu į parduotuvės vitriną, signalizacijos kaukimas, nė kiek nebaidantis į vidų prasmukusių vagišių, minutė kita grobiui susirinkti ir energingas atsitraukimas.
(0) 2013-06-09 0
Išmaniųjų telefonų savininkai džiaugiasi, kad telefone jie gali turėti visą reikalingą informaciją. Dažniausia – tai asmeniniai duomenys: įvairūs failai, prisijungimai prie elektroninio pašto, socialinių tinklų. Tačiau džiaugsmas trunka iki tol, kol telefonas sugenda ir jį reikia arba taisyti, arba parduoti.
(16) 2013-03-27 2
Jei kišenėse švilpauja vėjai, ištroškėliams atsigaivinti angliarūgštės, cukraus ir sirupo prisotinto gėrimo vienas "auksarankis" rusas rodo, kaip jis iš gėrimų automato skardines išgauna nesumokėjęs nė kapeikos.
(8) 2013-03-27 0
Galvestono tyrimų laboratorijos vadovybė pranešė apie ampulės su mirtinu virusu – guanaritu dingimą, rašo „USA Today“. Kad dingo ampulė, kuri buvo saugoma seife šaldymo kameroje,buvo pastebėta planinės inventorizacijos metu, praneša „CBS News“. Apie incidentą iškart pranešta Ligų kontrolės ir profilaktikos centrui, taip pat FTB.
(6) 2013-03-18 0
Katino dienos, kai išėję pasivaikščioti eidavote per upę kertantį tiltą, jums baigėsi, jei esate Kocaelio provincijos (Turkija) Gölçük priemiesčio gyventojas. Tačiau turbūt toks nesate. Visgi 22 tonų, 25 metrų ilgio metalinio tilto vagystė – nekasdienis atvejis.
(46) 2013-03-05 12
Lietuviai ir dar kartą pasižymėjo – tik šį kartą Švedijoje. „Niekada nevokite dyzelino Švedijoje!“, – taip švedai pavadino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuoti lietuviai, vagiantys dyzeliną.
(2) 2013-01-17 1
Pernai visuose „Regitros” padaliniuose buvo atsisakyta įregistruoti 325 transporto priemones, nustačius, jog jos ieškomos, taip pat įtarti 294 atvejai, kai galimai buvo suklastotas transporto priemonės identifikavimo numeris, jos variklio numeris arba jos dokumentai. 2012 m. Lietuvoje buvo įregistruoti 194 534 M1 klasės automobiliai.
(0) 2013-01-04 0
Nesunku suprasti, kodėl likus vos kelioms valandoms iki Naujųjų metų vagys Prancūzijoje pasirinko parduotuvę, kurioje pilna išmaniųjų daiktų ir kuriuos vėliau lengvai galima perparduoti juodojoje rinkoje. Tačiau ilgapirščiai ne visada pasirenka tokius akivaizdžius ir viliojančius taikinius. Kartais jie vagia daiktus, kurie verčia suabejoti nusikaltėlių išmone. Portalas CNBC pateikia keletą keisčiausių ilgapirščių grobių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos