Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vairavimas ir dėmesys
 
 

Vairavimas ir dėmesys

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-11-20 7
Oficiali statistika rodo, kad per pastarąjį dešimtmetį Lietuvoje eismo įvykiuose kasmet nukenčia apie 3 tūkst. žmonių. Dažniausia priežastis – saugaus greičio nepasirinkimas ar leistino greičio viršijimas. Siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į vairavimo kultūros gerinimo būtinybę, bendrovė „CityBee“ drauge su Lietuvos kelių policijos tarnyba penktadienį Vilniuje atidarė „Kvailumo muziejų“.
(2) 2021-10-13 14
Apie vairuotojo pažymėjimą svajoja dauguma paauglių: kuria planus, kaip sės prie automobilio vairo ir leisis į kelionę po platųjį pasaulį. Deja, kai kurių šalių gyventojams ši svajonė yra kur kas sunkiau pasiekiama, nei galima pagalvoti. Sukti egzaminai ir didžiulis informacijos, kurią reikia išmokti, kiekis priverčia kaip reikiant pasistengti.
(4) 2021-09-27 25
Apie tai kalbama jau kurį laiką - ar „Tesla“ autopilotas yra saugus? Naujas tyrimas teigia, kad egzistuoja viena didelė saugumo problema ir ji nebūtinai yra susijusi su technologijomis.
(2) 2021-09-09 13
Rekreacinis kanapių naudojimas svaiginimuisi daugybėje pasaulio šalių jau nebėra nelegalus. Žmonės džiaugiasi, kad laisvės daugėja, bet mokslininkai teigia, kad ji turi neigiamų pasekmių.
(0) 2021-08-14 2
Nuo šių metų spalio visi būsimi klevai laikydami vairavimo egzaminą privalės mokėti ne tik vadovautis kelio ženklais, egzaminuotojo nurodymais, gerai valdyti automobilį, bet ir įveikti dar vieną išbandymą, siekiant B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.
(2) 2021-08-13 0
Viena svarbiausių užduočių perkant naudotą automobilį yra nustatyti, ar jis kada nors dalyvavo eismo įvykyje. Į avariją patekusio automobilio kėbulas dažniausiai praranda originalų tvirtumą. Tai kelia grėsmę keleivių sveikatai ir net gyvybėms, kadangi kito eismo įvykio metu smūgis gali sukelti blogesnius padarinius, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
(5) 2021-08-06 1
„Regitra“ B kategorijos siekiantiems vairuotojams praktikos egzaminuose įtrauks papildomą savarankiško vairavimo užduotį – vairuoti su navigacijos priemonėmis. Ši naujovė įsigalioja jau nuo spalio 1-osios.
(5) 2021-06-14 1
Ne visi žmonės sutinka pūsti į alkotesterį. Su tuo tvarkomasi pakankamai paprastai - atsisakymas tikrintis blaivumą yra prilyginamas sunkiam girtumui. O kas jei žmogus neatsisako, bet tiesiog negali?
(25) 2021-06-03 -1
Dabar geras oras ir laukuose nemažai traktorių. Gaila, bet kartais jų vairuotojai būna neblaivūs. Tačiau kaskart, kai laukuose pričiumpamas neblaivus vairuotojas, socialinių tinklų grupėse matomas pasipiktinimas - juk tie traktoriai viešame eisme nedalyvauja!
(17) 2021-05-03 30
Ko gero, pradėję žiūrėti šį vaizdo įrašą, iš karto pagalvosite, kad įvyks avarija. Na, bet ne šį kartą.
(0) 2021-04-30 2
Demencija pakeičia viską. Tačiau ankstyva demencijos diagnostika yra pakankamai sudėtinga. Dabar JAV mokslininkai teigia, kad žmogaus demencijos pradžią gali išduoti ir vairavimas.
(4) 2021-04-27 7
Esame įpratę kai kuriose sankryžose matyti STOP ženklus, tačiau Prancūzijos sostinėje jų tiesiog nėra. Kaip tada didmiestyje susitvarkoma su transporto eismu?
(0) 2021-04-13 -2
Vairavimas apsvaigus yra labai pavojingas. Ir jūs tai žinote - tikrai nevairuojate išgėrę. Apie alkoholio ir vairavimo nesuderinamumą kalbama labai daug, tačiau juk kanapės irgi yra populiarūs svaigalai. Kada galima vairuoti po kanapių vartojino?
(9) 2020-12-07 17
Požiūris į kanapes pasaulyje sparčiai keičiasi. Visuomenės tabu dingsta, daug kur kanapių produktai yra visiškai legalūs, o tai savotiškai atriša ir mokslininkų rankas tirti medicinines šių augalų savybes. Tačiau kartu tai kelia ir klausimų - ar kanapių produktai nekenkia eismo saugumui?
(0) 2020-10-27 -6
Ruduo diktuoja pokyčius ne tik vairuotojų vairavimo įpročiams, bet ir automobilių priežiūrai. Ekspertai primena, jog jau pats metas automobilį paruošti rudens darganoms, kurioms užklupus neretai susiduriame su iššūkiais. Vieni dažniausių – ne tik darganoje ir tamsoje laiku pamatyti kliūtis, bet ir išvengti akinimo. Ekspertai dalijasi praktiniais patarimais, kaip tinkamai prižiūrėti automobilį, kad neakintume kitų, ir kaip teisingai elgtis, kai patys esame apakinti?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos