Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vairuotojų budrumą palaikančios sistemos
 
 

Vairuotojų budrumą palaikančios sistemos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-01-03 8
Elektroninės automobilių saugumo sistemos yra nuostabūs išradimai. Jos gali užkirsti kelią autoįvykiui ir taip apsaugoti jus ir jūsų turtą nuo galimos žalos. Tačiau kartais atrodo, kad kai kurie automobiliai per daug kišasi į vairuotojo darbą. Tik pažvelkite, ką daro „Volvo XC40“.
(2) 2016-04-08 26
Pastaraisiais metais eismo saugumo situacija Lietuvos gatvėse ir keliuose gerėja, tačiau vis dar išliekame šalis su vienu didžiausiu žuvusiųjų skaičiumi Europos Sąjungoje. Specialistai pabrėžia, kad sumažinti žuvusiųjų skaičių galima tik nuosekliai investuojant į eismo saugumo infrastruktūros kokybę.
(0) 2014-08-12 3
Aiškinantis eismo įvykių aplinkybes, kartais keliamos versijos, kad incidentas įvyko dėl to, kad vairuotojas prarado budrumą ar užmigo prie vairo. Įvairiais skaičiavimais dėl to įvyksta apie penktadalis visų avarijų.
(0) 2014-07-24 0
Šiais metais visoje Europoje atostogaus apie 1,14 milijardo žmonių. Tai reiškia, kad vasaros metu daugelio laukia tolimesnės ar artimesnės kelionės. Vairuotojai, vairuojantys naująjį „Note“, gali būti tikri, kad „Nissan“ inžinieriai jau nuvažiavo didelius atstumus ir sukūrė technologiją, kuri padidina jūsų kelionių saugumą. Puikus pavyzdys yra įspėjimo apie nukrypimą iš eismo juostos sistema.
(0) 2014-03-18 1
Sistemos, nustatančios vairuotojo nuovargį ir išsiblaškymą, padarys ateities automobilius daug saugesnius. Tai pasiekti padės speciali saugumo technologija, atpažįstanti užmerktas akis ir vairuotojo žvilgsnio kryptį.
(1) 2013-07-21 0
Dar visai neseniai mokslininkai pristatė Driver Safety Solution (DSS), kurios užduotis – neleisti vairuotojui užmigti už vairo. Kompiuterinis kompleksas gali nustatyti mikro miego momentus ir specialiu signalu informuoti vairuotoją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos