Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vaizdo registratoriai
 
 
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-07-05 35
Jei manote, kad kelių eismo taisyklės visur vienodos, esate ne visai teisūs. Net keliaudami po Europą galite susidurti su netikėtais eismo taisyklių skirtumais, apie kuriuos net nesusimąstote.
(6) 2015-10-17 38
Klaipėdos viešajame transporte – nemažai permainų. Visi autobusai perdažomi vienodomis spalvomis, vairuotojai perrengiami vienodomis uniformomis, transporto priemonėse sumontuotos elektroninės švieslentės.
(2) 2015-04-08 32
Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo vaizdo registratoriai. Jie tapo madingu įtaisu, kuris tuo pačiu metu yra labai praktiškas. Įrašinėjant keliones, gauname įrodymą auto įvykių metu, kuris leidžia sutaupyti tiek brangaus laiko, tiek pinigų. Ar automobilinė kamera yra brangi? O galbūt už ją mokėti nereikia visiškai?
(1) 2015-03-13 32
Įvairių taip vadinamų išorinių priedų arba gadget‘ų apžvalgų mūsų tinklalapyje toli gražu nėra daug, tačiau šįkart savo rankose, o dar tiksliau automobilyje, turime labai praktišką įrenginį – vaizdo registratorių. 3 MP CMOS sensorių turintį „Transcend DrivePro 200“ išbandysime ne tik dienos, bet ir nakties sąlygomis, taip pat patyrinėsime palaikomas savybes, tarp kurių įsimaišo Wi-Fi funkcijos palaikymas.
(2) 2014-08-20 3
Mokslininkams iš Santa Catarina valstijos universiteto (Brazilija) pavyko sukurti technologiją, kuri leis stebėjimo kameroms pamatyti žmones, už automobilio vairo kalbančius telefonu.
(7) 2014-06-03 16
Pirmadienį Vilniaus centre įvyko didžiulė sunkvežimio avarija. Statybinių atliekų konteinerį vežęs specialiosios paskirties „Mercedes“ automobilis ant tilto taranavo sugedusį visureigį, pastarasis dar kliudė pro šalį važiuojančios šeimos VW automobilį. Tuo tarpu sunkvežimis pralaužė tilto atitvarus ir nulėkė žemyn ant A.Goštauto ir Gynėjų gatvių sankryžos, kur kliudė du „Audi 80“ automobilius.
(12) 2014-03-04 0
Jungtinė Karalystė jau ruošiasi privalomam automobilių vaizdo registratorių naudojimui visose transporto priemonėse, o Lietuvoje šie sparčiai populiarėjantys prietaisai vis dar neįteisinti.
(0) 2014-02-11 0
Siekiant užtikrinti saugumą Kauno miesto gatvėse, Kauno miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus (VTS) automobiliuose įdiegti video registratoriai. Naujieji įrenginiai padeda fiksuoti nedrausmingų vairuotojų nusižengimus, kurie perduodami policijai, o prasižengę asmenys nubaudžiami.
(31) 2014-02-06 1
Minske miesto autobuso vairuotojų dirbantis Arkadijus Kračunas tapo interneto ir Baltarusijos žiniasklaidos įžymybe, kai išplito jo vaizdo registratoriumi nufilmuoti vaizdai iš Baltarusijos sostinės gatvių. Autobuso vairuotojas kitų vairuotojų negaili – jeigu kažkas staiga jį aplenkė, bandė ne laiku ir ne vietoje persirikiuoti, jis staigiai nestabdo. Tiesiog atsitrenkia į tų automobilių šoną ar galą.
(0) 2014-01-07 0
Amerikiečių kompanija „Chevrolet“ kartu žengia į naujųjų technologijų pasaulį ir pristatė matomo vaizdo bei detalios informacijos registratorių. Ši technologija pasirodys naujuose, 2015 metų automobiliuose „Corvette Stingray“.
(7) 2013-05-22 3
Įvykus avarijai ir įsiplieskus ginčui, kas dėl jos kaltas, reikalą gali išspręsti netikėtas liudytojas – vaizdo registratorius. Nors jau kyla diskusijų, ar automobilyje įmontuoto įrenginio užfiksuoti duomenys yra legalūs, kelių policija tik skatina tokių techninių priemonių naudojimą.
(7) 2013-05-03 4
37 metų amžiaus Nickui Woodmanui nepavyko užsidirbti pinigų internete. Ir tuomet jis sukūrė verslą, paremtą savo meile banglenčių sportui, rašo „Forbes“.
(28) 2013-03-04 2
Jei vairuotojai žinotų, kad yra filmuojami, jie nepažeidinėtų kelių eismo taisyklių. Taip teigia daugiau nei pusė (57 proc.) vairuotojų. Jų nuomone, vis labiau populiarėjantys video registratoriai – automobilio viduje ant priekinio stiklo pritvirtinta kamera – galėtų būti gera „kelių erelių“ drausminimo priemonė.
(2) 2013-03-01 2
Prieš kelias dienas nukritus meteoritui Čeliabinsko srityje Rusijoje, visas pasaulis stebėjosi vaizdo įrašų iš įvykio vietos gausa. Dažniausiai meteoritas buvo užfiksuotas automobilyje sumontuotomis vaizdo kameromis. Net technologijų pionierėse Japonijoje ar Pietų Korėjoje nėra tiek automobiliuose sumontuotų vaizdo kamerų kaip Rusijoje.
(8) 2012-10-10 6
Ne vienas vairuotojas, žiūrėdamas į kolegų iš Rusijos nuotykius keliuose, susimąsto, kad ir Lietuvos gatvėse būtų galima užfiksuoti ne ką prastesnių situacijų. Jei planuojate įsigyti vaizdo registratorių, pateikiame keletą patarimų, į ką reikėtų atsižvelgti renkantis šį prietaisą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos