Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vaizdo registratoriai
 
 
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2013-05-03 4
37 metų amžiaus Nickui Woodmanui nepavyko užsidirbti pinigų internete. Ir tuomet jis sukūrė verslą, paremtą savo meile banglenčių sportui, rašo „Forbes“.
(7) 2013-05-22 3
Įvykus avarijai ir įsiplieskus ginčui, kas dėl jos kaltas, reikalą gali išspręsti netikėtas liudytojas – vaizdo registratorius. Nors jau kyla diskusijų, ar automobilyje įmontuoto įrenginio užfiksuoti duomenys yra legalūs, kelių policija tik skatina tokių techninių priemonių naudojimą.
(2) 2013-03-01 2
Prieš kelias dienas nukritus meteoritui Čeliabinsko srityje Rusijoje, visas pasaulis stebėjosi vaizdo įrašų iš įvykio vietos gausa. Dažniausiai meteoritas buvo užfiksuotas automobilyje sumontuotomis vaizdo kameromis. Net technologijų pionierėse Japonijoje ar Pietų Korėjoje nėra tiek automobiliuose sumontuotų vaizdo kamerų kaip Rusijoje.
(28) 2013-03-04 2
Jei vairuotojai žinotų, kad yra filmuojami, jie nepažeidinėtų kelių eismo taisyklių. Taip teigia daugiau nei pusė (57 proc.) vairuotojų. Jų nuomone, vis labiau populiarėjantys video registratoriai – automobilio viduje ant priekinio stiklo pritvirtinta kamera – galėtų būti gera „kelių erelių“ drausminimo priemonė.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos