Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vaizdo registratoriai
 
 
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(31) 2014-02-06 1
Minske miesto autobuso vairuotojų dirbantis Arkadijus Kračunas tapo interneto ir Baltarusijos žiniasklaidos įžymybe, kai išplito jo vaizdo registratoriumi nufilmuoti vaizdai iš Baltarusijos sostinės gatvių. Autobuso vairuotojas kitų vairuotojų negaili – jeigu kažkas staiga jį aplenkė, bandė ne laiku ir ne vietoje persirikiuoti, jis staigiai nestabdo. Tiesiog atsitrenkia į tų automobilių šoną ar galą.
(12) 2014-03-04 0
Jungtinė Karalystė jau ruošiasi privalomam automobilių vaizdo registratorių naudojimui visose transporto priemonėse, o Lietuvoje šie sparčiai populiarėjantys prietaisai vis dar neįteisinti.
(7) 2014-06-03 16
Pirmadienį Vilniaus centre įvyko didžiulė sunkvežimio avarija. Statybinių atliekų konteinerį vežęs specialiosios paskirties „Mercedes“ automobilis ant tilto taranavo sugedusį visureigį, pastarasis dar kliudė pro šalį važiuojančios šeimos VW automobilį. Tuo tarpu sunkvežimis pralaužė tilto atitvarus ir nulėkė žemyn ant A.Goštauto ir Gynėjų gatvių sankryžos, kur kliudė du „Audi 80“ automobilius.
(2) 2014-08-20 3
Mokslininkams iš Santa Catarina valstijos universiteto (Brazilija) pavyko sukurti technologiją, kuri leis stebėjimo kameroms pamatyti žmones, už automobilio vairo kalbančius telefonu.
(0) 2014-02-11 0
Siekiant užtikrinti saugumą Kauno miesto gatvėse, Kauno miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus (VTS) automobiliuose įdiegti video registratoriai. Naujieji įrenginiai padeda fiksuoti nedrausmingų vairuotojų nusižengimus, kurie perduodami policijai, o prasižengę asmenys nubaudžiami.
(0) 2014-01-07 0
Amerikiečių kompanija „Chevrolet“ kartu žengia į naujųjų technologijų pasaulį ir pristatė matomo vaizdo bei detalios informacijos registratorių. Ši technologija pasirodys naujuose, 2015 metų automobiliuose „Corvette Stingray“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos