Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Valentina Tereškova
 
 

Valentina Tereškova

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-11-04 9
Praėjus vos dvejiems metams po pirmojo žmogaus, Jurijaus Gagarino, skrydžio į kosmosą, jo pėdomis pasekė ir Valentina Tereškova. Po dar dviejų dešimtmečių kosmose pabuvojusių moterų sąrašą papildė Svetlana Savickaja ir Sally Ride. Kaip joms tai pavyko? Koks pirmųjų astronaučių indėlis į kosmoso tyrimus? O į mūsų visuomenę?
(0) 2017-03-16 11
Nuo „kosminės eros“ pradžios, – pirmojo Žemės palydovo skrydžio 1957-ųjų spalį, – kosmoso įsisavinimas virto azartinėmis varžybomis tarp Sovietų Sąjungos ir JAV. Varžytasi dėl daugybės mažų ir didelių pirmenybės „prizų“. Vienu tokių „prizų“ tapo pirmosios moters skrydis į kosmosą.
(3) 2013-06-19 1
Prieš 50 metų pirmoji į kosmosą pakilusi moteris Valentina Tereškova tik po Sovietų sąjungos žlugimo galėjo pasipasakoti, jog skrydis toli gražu nebuvo toks sklandus, kaip jį nupasakojo tuometinė žiniasklaida. Ir galbūt iš dalies dėl to kita moteris kosminiu laivu kilo tik po dviejų dešimtmečių.
(4) 2013-06-10 9
Buvusi Sovietų Sąjungos kosmonautė Valentina Tereškova, pirmoji į kosmosą pakilusi moteris, 50 metų saugojo paslaptį apie jos misijos metu susiklosčiusią nenumatytą padėtį, kuri jai galėjo kainuoti gyvybę.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos