Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Valstybės parama moksliniams centrams
 
 

Valstybės parama moksliniams centrams

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(24) 2012-04-19 0
Dešimt humanitarų lygu vienam biomedikui. Tokia formulė peršasi analizuojant lėšas, kurios skiriamos humanitariniams ir gamtos mokslams. Pagrindiniai motyvai – tiksliųjų mokslų tyrėjams reikia brangios įrangos, o humanitarams pakanka ir pieštuko su popieriaus lapu.
(16) 2013-07-04 0
Naujasis ūkio ministras Evaldas Gustas trečiadienį patvirtino, jog Vyriausybė nusprendė nutraukti bendradarbiavimo sutartį su JAV informacinių technologijų kompanija IBM. Lietuva nevykdo savo įsipareigojimų, o Lietuvos tyrimų centras yra nemokus.
(14) 2009-11-30 1
Vilniaus universitetas ir Fizikos institutas steigia naują lazerinio makroapdirbimo laboratoriją. Laboratorijoje bus sukurtos sąlygos šalies įmonėms išbandyti lazerių technologijas ir kartu su mokslininkais ieškoti sprendimų, kaip šias technologijas diegti gamyboje.
(11) 2010-02-18 0
Vakar AB „YIT Kausta“ ir Vilniaus universitetas pasirašė sutartį dėl „Nacionalinio atviros prieigos mokslinės komunikacijos ir informacijos centro“ (MKIC) statybos darbų. MKIC bus pirmasis statinys Vilniuje esančio Saulėtekio technologijų slėnio teritorijoje. Aplink jį vėliau išaugs kiti klasterio pastatai ir MKIC atsidurs pačiame jo centre, sakoma AB "YIT Kausta" išplatintame pranešime.
(6) 2008-11-25 0
Švietimo ir mokslo bei Ūkio ministerijų įgaliotos Slėnių plėtros komisijos teikimu LR Vyriausybė patvirtino dviejų integruotų mokslo, studijų ir verslo centrų – „Santaros“ ir „Saulėtekio“ slėnių – plėtros programas.
(6) 2008-10-20 0
Skambiai – vienu sėkmingiausių Gedimino Kirkilo Vyriausybės projektu – įvardijamas mokslo ir verslo slėnių kūrimas, atrodo, tėra tik dar vienas išpūstas burbulas, iš kurio daugiausiai naudos gaus statybininkai ir valdininkai, o mokslui nuo 2 milijardų litų atiteks trupiniai.
(5) 2009-07-01 0
Trečiadienį, liepos 1 d., Švietimo ir mokslo ministerija pristatė mokslo ir verslo projektus, kuriems iš Europos Sąjungos ir valstybės biudžeto artimiausias metais bus skirta virš 1 mlrd. Lt. Pirmosios lėšos projektus pasieks jau šiemet, o didžiąją dalį investicijų tikimasi sutelkti keturiuose perspektyviausiuose mokslo sektoriuose.
(4) 2008-10-16 0
Šiandien Panevėžio mechatronikos centre atidarytas ilgai lauktas šios įstaigos padalinys – Technologijų demonstravimo centras (TDC). Jame veiks net trys aukštųjų technologijų mokslinės laboratorijos ir tai bus vienintelis jas turėsiantis centras Lietuvoje - bent jau taip tvirtinima Panevėžio miesto savivaldybės pranešime.
(4) 2010-01-08 0
Pirmąjį darbų projektą pradeda Kauno „Santakos“ slėnis – ketvirtasis iš penkių Lietuvoje steigiamų integruotų mokslo, studijų ir verslo centrų, praneša Švietimo ir mokslo ministerija.
(3) 2010-04-03 0
Vilniaus universiteto (VU) rektorius Benediktas Juodka tikisi, kad kuriami studijų, mokslo ir inovacijų integracijos slėniai padės spręsti protų nutekėjimo problemą.
(3) 2009-11-20 0
Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius patvirtino tris jungtinių tyrimų programas, kurių pagrindu prasideda mokslo, studijų ir verslo slėnių steigimas. Institutai ir universitetai, bendradarbiaudami pagal Biomedicinos ir biotechnologijos, Medžiagų mokslo, fizikinių ir cheminių technologijų bei Inžinerijos ir informacinių technologijų jungtinių tyrimų programas, atliks mokslinius tyrimus ir pritaikys juos šiuolaikinėms technologijoms kurti. Dar šiemet numatoma...
(3) 2010-04-02 0
Vilniuje kuriamas Jungtinis gyvybės mokslų centras. Moderniame ir naujausia įranga aprūpintame atviros prieigos mokslinių ir mokomųjų laboratorijų komplekse šalies mokslininkai tyrinės žmogaus genomą, ieškos naujų vėžio bei kitų sunkių ligų diagnostikos bei gydymo būdų, plėtos biotechnologijų taikymą aplinkosaugoje, pramoniniuose procesuose ir kitose srityse. Šis centras yra vienas svarbiausių integruotų mokslo, studijų ir verslo slėnių projektų, sakoma Švietim...
(3) 2010-03-28 0
Trys nauji slėnių plėtros projektai papildė praėjusių metų pabaigoje ūkio ministro įsakymu patvirtintą valstybės planuojamų projektų pirmąjį sąrašą. Šie projektai siūlomi finansuoti pagal 2007–2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Inogeb LT-2“, skirta integruotų mokslo, studijų ir verslo centrų (slėnių) plėtros programų įgyve...
(2) 2010-02-03 0
Kaune kuriamas Maisto mokslų ir technologijų kompetencijos centras, kuriame dirbsiantys mokslininkai ieškos būdų, kaip pagerinti Lietuvos žmonių mitybą, kasdienio vartojimo produktų sudėtį priartinti prie sveikos mitybos reikalavimų, sintetinius konservantus keisti tradiciniais lietuviškais augalais, stiprinti maisto pramonės produktų konkurencingumą.
(1) 2010-02-15 0
Aukšta žemės ūkio produktų kokybė, gamtą tausojanti žemdirbystė ir moderni ateities energetika – šiems projektams įgyventi Europos Sąjunga iš struktūrinių fondų skiria per 133 mln. lt, skelbia Švietimo ir mokslo ministerija.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos