Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Valstybių karinis potencialas
 
 

Valstybių karinis potencialas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-04-27 -7
Prancūzija netieks Rusijai „Mistral“ klasės karo laivų, bet yra pasirengusi kompensuoti patirtas išlaidas, praneša TASS, remdamasi Prancūzijos savaitraščiu „Le Journal du Dimanche“.
(8) 2015-04-23 67
Europa turi realiai įvertinti Rusijos grėsmes ir atvirai pradėti diskusijas, ar yra pasiruošusi karui su Maskva, sako Vokietijoje įsikūrusio Martens tyrimų centro direktoriaus pavaduotojas Rolandas Freudensteinas.
(3) 2015-04-23 -43
Rusijos gynybos ministerija pirmą sykį paviešino nuotraukas, kuriose matomas naujo tipo rusiškas tankas „T 14 Armata“, kuris turėtų tapti Maskvos Raudonojoje aikštėje gegužės 9 dieną vyksiančio Pergalės dienos minėjimo parado pasididžiavimu.
(25) 2015-04-21 20
Latvija ketina stiprinti savo karines pajėgas bijodama hibridinio karo. Tai turėtų būti ženklas „žaliesiems žmogeliukams“, rašo Tvn24.pl. Latvijos premjerė Laimduota Straujuma tikina, kad šalyje jau pastebimi hibridinio karo ženklai. Ypač ryški rusiškoji propaganda žiniasklaidoje, kuri gali paveikti rusų tautinę mažumą, sudarančią net iki 40 proc. šalies gyventojų.
(7) 2015-04-20 32
JAV karinio jūrų laivyno sekretorius laidoja vaikučių svajones užaugus tapti naikintuvų pilotais. Tokia specialybė, atrodo, tiesiog turės išnykti. Taip, kai žmogus nukreipia keleivinį lėktuvą į žemę, dažnas susimąstome, ar ne geriau būtų tą darbą perduoti robotui.
(11) 2015-04-15 53
Metų metus Baracko Obamos komanda džiūgavo, kad pavykdavo į Irano rankas neatiduoti pažangios Rusijos raketos. Dabar Kremlius staiga pradeda demonstruoti begalinį norą ją parduoti Teheranui. Susitarimas su Iranu dėl jo branduolinės programos geriau jau suveiktų, nes Kremliui panaikinus sankcijas Iranui dėl galingos oro gynybos sistemos įsigijimo, smūgis iš oro Teherano branduolinių ginklų gamykloms taptų beveik neįmanomu, rašo Dave'as Majumdaras iš „The Daily Beast“.
(0) 2015-04-15 2
Švedijos kariškiai antradienį pranešė, kad nuotraukoje, kurioje, kaip manyta, praėjusį spalį prie Stokholmo krantų buvo nufotografuotas užsienio povandeninis laivas, iš tiesų užfiksuotas civilinis laivas.
(2) 2015-04-14 9
Rusijos Gynybos ministerija ruošiasi viešai pristatyti savo kuriamus nepilotuojamų karinių transporto priemonių bei robotų projektus.
(1) 2015-04-10 63
Susitarimas dėl branduolinės programos su Iranu pasirodys neįgyvendinamas. Ilgainiui Teheranas taps dominuojančia ekonomine ir karine galia Viduriniuosiuose Rytuose ir, jeigu tik norės, kurs branduolinį ginklą, CNBC rašo profesorius, ekonomistas Peteris Morici.
(1) 2015-04-09 22
Severodvinsko uoste (šiaurės vakarų Rusija) nuskandintas povandeninis laivas „Oriol“, nes ugniagesiai niekaip negalėjo nuslopinti remontuojamame laive kilusio gaisro.
(33) 2015-04-08 46
Europos Komisijos pirmininkas J. C. Junckeris susprogdino eterį savo pasiūlymu sukurti ES kariuomenę. „Vieninga Europos armija parodytų pasauliui, kad tarp ES šalių daugiau nebus karo. Tokia armija taip pat padėtų mums suformuoti bendrą užsienio ir saugumo politiką ir leistų Europai prisiimti atsakomybę už tai, kas vyksta pasaulyje.
(10) 2015-04-07 59
Už sienos – galingi priešai. Jų daug, jie agresyvūs ir praeityje ne kartą veržėsi į tavo šalį. Kaip elgtis tokios grėsmės akivaizdoje? Atsakymų į šį Lietuvai aktualų klausimą galima rasti kitoje mažoje valstybėje.
(6) 2015-03-31 31
Rusijoje pristatytas pirmasis amfibinio drono-bombonešio prototipas. Dronas turi oro pagalvę, kuria gali leistis ant vandens. „Čirok“, reiškiančiu „ančiuką“, pavadinta bepilotė skraidyklė yra veikianti ir paruošta bandymams.
(16) 2015-03-27 13
Baltijos valstybės turi ypač daug pagrindo nerimui dėl galimos Rusijos invazijos, pastebi „Business Insider“ apžvalgininkas Jeremy Benderis. Pasak jo, tarp Rusijos anklavo Kaliningrado ir Kremliaus satelitės Baltarusijos įsiterpusi Lietuva turi būti pasirengusi galimos agresijos scenarijui.
(14) 2015-03-25 59
Rusija, šią savaitę surengusi milžiniškus visų kariuomenės dalių mokymus ir šeštadienį branduoliniu ginklu pagrasinusi Danijai, prašo nedaryti iš jos monstro ir tikina nesirengianti karui.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos