Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Valstybių remiami įsilaužimai
 
 

Valstybių remiami įsilaužimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(19) 2014-01-20 0
Vokietijos žurnalas „Spiegel“ paskelbė už elektroninę žvalgybą atsakingos JAV nacionalinio saugumo agentūros (NSA) slaptos kompiuterių, interneto ir mobiliojo ryšio įrangos, įmontuotos į standartinę komercinę kompiuterių ir ryšių techniką, katalogą.
(15) 2013-03-23 0
Praėjusį trečiadienį iš karto keletas P. Korėjos didelių bankų ir TV transliuotojų pranešė apie laikiną savo teikiamų paslaugų sustabdymą, kadangi buvo fiksuojamos didelio masto kibernetinės atakos. Preliminariais duomenimis, puolimai buvo surengti, dalyvaujant Š. Korėjos informacinių technologijų specialistams. Visa tai nutiko iš karto po to, kai Š. Korėja oficialiai apkaltino pietų kaimyną ir ją palaikančią JAV organizuojant atakas prieš komunistinės šalies serverius.
(14) 2019-04-30 20
Šiaurės Korėjos vadovas Kim Jong-unas didžiuojasi šia elitine programišių komanda, kuri dar yra žinoma, kaip „APT 38“. Ir to priežastis gana paprasta – per praėjusius metus jiems pavyko iš internetinių bankų ir kriptovaliutų keityklų pavogti 1 milijardą dolerių.
(14) 2013-09-08 0
JAV ir Didžiosios Britanijos slaptosios tarnybos turi įrankių, kurie leidžia „nulaužti“ internete naudojamą šifravimą. Internetinės bankininkystės operacijos, elektroninis paštas, privatūs duomenys socialiniuose tinkluose ir virtualiose saugyklose – visa ši informacija gali būti perskaityta NSA ir GCHQ agentūrų.
(11) 2014-10-19 -6
Iki šiol daugelis karinę grėsmę įsivaizduoja svetimos šalies tankų, lėktuvų ar raketų pavidalu, tačiau norint paralyžiuoti valstybę fizinių karinių pajėgų įvedinėti nebūtina. Kibernetinių ginklų pagalba galima „išjungti“ energetines sistemas ir sukelti chaosą finansų, valstybės valdymo ir informacijos sklaidos infrastruktūrose.
(9) 2015-12-05 42
Estija, siekdama užtikrinti daugybės į virtualią erdvę perkeltų duomenų saugumą, vykdo projektą, pagal kurį dalį duomenų talpyklų iš Estijos iškels į užsienį. Taip valstybė galėtų toliau veikti, net jeigu būtų okupuota.
(9) 2018-10-09 53
Kinų šnipai, panašu, buvo įtaisę šnipinėjimo lustus „Apple“, „Amazon“ ir kitų įmonių naudotose tarnybinėse stotyse.
(8) 2017-01-07 33
<em>JAV žvalgyba <a href="https://slack-redir.net/link?url=https%3A%2F%2Ficontherecord.tumblr.com%2Fpost%2F155494946443%2Fodni-statement-on-declassified-intelligence" target="_blank">publikavo</a> pr
(8) 2013-02-20 1
Įslaptintas Kinijos kariuomenės dalinys yra greičiausiai viena „produktyviausių kibernetinio šnipinėjimo grupių“, teigė JAV kibernetinio saugumo centras, kuriuo remiasi BBC.
(8) 2013-05-11 0
Kinija trečiadienį apkaltino JAV dėl nesantaikos skleidimo tarp Kinijos ir jos kaimynių po to, kai Pentagonas paskelbė, kad Pekinas šnipinėja, norėdamas sumoderninti šalies kariuomenę, ir pavadino Vašingtoną „tikra kibernetinių atakų imperija“, skelbia „Reuters“.
(7) 2013-12-31 3
Žiniasklaidą pasiekė dar viena Edvardo Snowdeno nutekintų NSA slaptų dokumentų porcija. Vokiečių žurnalas Der Spiegel rašo, jog NSA sugeba gauti prieigą prie kompiuterių dar prieš jų pardavimą. Tai reiškia, jog tiek kompiuteriuose, tiek ir kituose elektronikos įrenginiuose galima lengvai įdiegti šnipinėjimo įrangą (tiek fiziniu, tiek programiniu pavidalu).
(6) 2016-05-02 17
JAV Aukščiausiasis Teismas patvirtino teisės aktų pakeitimus, kurie teisėjams suteikia teisę išduoti leidimus nuotoliniam įsilaužimui į kompiuterius visame pasaulyje. Tai pranešė naujienų agentūra „Reuters“. Visuomenininkai ir žmogaus teisių organizacijos jau pasisakė prieš šią iniciatyvą.
(5) 2013-05-29 0
Ataskaitoje, kuri buvo parengta Pentagono karininkams, JAV vyriausybės nariams bei gynybos pramonės atstovams, nurodoma, kad didelę dalį slaptų JAV ginkluotės brėžinių galėjo išvogti programišiai iš Kinijos.
(4) 2013-06-25 -1
Vienoje valstybėje egzistuoja slaptas miestas. Daugiau nei penkiose dešimtyse pastatų dirba dešimtys tūkstančių žmonių – mieste yra savas paštas, sava gaisrinė, ir vietos policija. Tačiau jis yra paslėptas miške, apsuptas elektrinėmis tvoromis, saugomas gerai ginkluotų apsauginių, ginamas prieštankiniais barjerais, stebimas jautriomis judesio atpažinimo sistemomis bei besisukinėjančiomis kameromis. Kad iš miesto neišsprūstų kokie nors elektromagnetiniai signalai, visų pastatų sienos iš vidaus padengtos apsaugine varine danga, o vienpusiai langai yra su smulkučiu variniu tinkleliu.
(3) 2011-08-04 0
Saugumo ekspertai nustatė iki šiol didžiausią istorijoje kibernetinių puolimų kampaniją – jai priskiriami infiltravimaisi į 72 organizacijų, taip pat Jungtinių tautų organizacijos ir Tarptautinio olimpinio komiteto bei įvairių valstybių vyriausybių ir bendrovių, vidinius tinklus, skelbia guardian.co.uk.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos