Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Valve
 
 

Valve

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-08-12 24
„Dota 2“ žaidimo pasaulio čempionato bendras prizinis fondas peržengė 20 milijonų JAV dolerių ribą. Tai turnyrą „The International 2016“ padarė rekordininku: elektroninio sporto istorijoje tokio prizinio fondo dar nėra buvę.
(5) 2016-08-09 29
Šaudyklė „Doom“ buvo išleista beveik prieš tris mėnesius ir, kaip ir kai kurie kiti žaidimai, buvo apsaugota naudojant „Denuvo“ technologijos, kurios geriausiai krekeriai neįstengė nulaužti dvejus metus.
(2) 2015-10-27 22
Net 22 vaizdo plokštes apėmęs kūrimo procesas padėjo atskleisti tikruosius Steam OS perliukus. Primename, dar 2013-aisais Valve išleido nuosavą operacinę sistemą žaidimų kompiuteriams - Steam OS.
(5) 2015-03-22 24
Operacinės sistemos Linux palaikymas iš žaidimų kūrėjų pusės ir toliau didėja. Vis daugiau ir daugiau žaidimų nuo pat pradžių gauna šios platformos palaikymą arba jis atsiranda gana greitai po to, kai pasirodo Windows skirta versija.
(2) 2014-03-07 2
Kompanija Valve aktyviai dirba, kad žaidimas Counter-Strike: Global Offensive veiktų operacinėje sistemoje Linux. Apie tai pranešė pats kompanijos įkūrėjas ir dabartinis vadovas Gabe Newell, atsakinėdamas į Reddit vartotojų klausimus.
(0) 2014-03-04 0
Oculus Rift jau seniai tapo vienu populiariausiu virtualios realybės akinių pavyzdžiu. Jei leidžia daug giliau pasinerti į virtualų pasaulį, nei prieš dešimtmetį sukurti analogai. Kompanija Valve taip pat ne kartą yra pareiškusi apie šių akinių palaikymą, tačiau vienas iš kūrėjų prasitarė, kad Valve pati kuria savo akinius, kurie daug kartų lenkia Oculus sprendimą.
(4) 2014-02-11 0
Vaikinų grupė, kurie jau spėjo pasižymėti pakankamai įspūdingais trumpametražiniais filmais, paremtais tokiais video žaidimais, kaip „Watch Dogs“ ar „Killzone“, nutarė pradėti darbus ties „The Freeman Chronicles“. Sutikime, kad „Half Life“ serijos fanų antroji svajonė po naujos frančizės dalies buvo „Half Life“ filmas.
(6) 2014-01-27 0
Geros naujienos tiems, kurie mėgsta anksti išmėginti naujoves: jeigu norite išbandyti SteamOS, jums nebereikės šiai operacinei sistemai paskirti atskiro kompiuterio.
(1) 2014-01-21 0
Greitu metu rinkoje turėtų pasirodyti žaidimų kompiuteriai Steam Machines. Jie sukurti programinės platformos SteamOS pagrindu, kurios plėtojimu užsiima Gabe Newell vadovaujama kompanija Valve. Žaidimus naujai kuriamai sistemai vartotojai pirks el. parduotuvėje Steam, kuri žaidėjams puikiai pažįstama. Tačiau kaip bus su didelėmis kompanijomis, tokiomis kaip Electronic Arts, kurios taip pat turi savo el. parduotuves, kur pristatyti jų produktai?
(19) 2014-01-02 0
Ginčai apie PC galimybes išlikti žaidimų platforma yra vieni karščiausių, su jai gali lenktyniauti nebent įvairūs politiniai debatai. Kaip sakoma, tiesa gimsta būtent ginčuose, o PC, kaip apie žaidimų platformos gyvybingumą, galima drąsiai sakyti: pacientas labiau gyvas, nei miręs.
(0) 2013-12-10 0
Bendrovės „Valve“ inžinierius Benas Krasnowas, eksperimentuodamas su kompiuterinių žaidimų valdymo ergonominiais sprendimais, pagamino dviejų įrenginių prototipus, kurie turėtų palengvinti prisiekusių žaidėjų gyvenimą, skelbia „The Verge“.
(3) 2013-10-08 0
Taip jau nutiko, kad pagrindinės žaidimų platformos susiskirstė į dvi stovyklas: asmeninius kompiuterius ir konsoles. Ir kol eilė žaidėjų ir ekspertų ginčijasi, kas geriau, kompanija Valve nusprendė eiti savo keliu – iki vartotojų, praleidžiančių daug laiko namų svetainėse, prisibelsti su žaidimų platforma Steam Machines. Pastaroji turės savo unikalų kontrolerį ir operacinę sistemą SteamOS.
(19) 2013-09-26 0
Kompanija Valve oficialiai anonsavo savo firminę operacinę sistemą SteamOS. Informacija apie ją publikuota Steam puslapyje. Aprašymas teigia, kad platforma remiasi operacinės sistemos Linux architektūra, ji skirta žaidimų asmeniniams kompiuteriams, kurie nuolat reziduoja namų svetainėse.
(0) 2013-06-20 1
„Xbox One“ žaidimų kompiuterio kūrėjas „Microsoft“ netikėtai pakeitė naudotų žaidimų nuostatas, tad viskas grįžo į savo vėžias. Vis dėlto žaidimų nepardavinėjantys ar tiesiog laukti nenorintys ir toliau įsigys skaitmenines kopijas, kas ypač daroma AK platformoje.
(0) 2013-05-09 0
Bendrovė „Valve“ jau pradėjo bandyti biologinio atsako technologijas, kurios reaguoja į žaidėjo prakaitavimo lygį ir akių judėjimą – žaidimų kūrėjai tokiu būdu stengiasi į žaidimą įtraukti ir žmogaus emocijas, rašo theverge.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos