Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vandalizmas
 
 

Vandalizmas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-09-11 24
Kai rugpjūčio 21 d. liovėsi veikti aplinkos apsaugos stebėsenos stotis „Boknis Eck Observatory“, esanti ant Baltijos jūros dugno ties Vokietijos pakrante, mokslininkai manė, jog sutriko duomenų perdavimas, rašo „Science Alert“.
(10) 2017-06-20 48
Rumunijos visuomenė svarsto ar šiame siužete užfiksuotas policininko poelgis yra pateisinamas. Nufilmuota, kaip Rumunijos sostinės Bukarešto policininkai ramina neblaivų sustabdyto automobilio keleivį, kuris elgėsi agresyviai. Vienu metu neblaivus vyras spyrė pareigūnui į tarpukojį, o šis vienu smūgiu nokautavo vyrą. Kilo nemaža sumaištis, šalia buvusi mergina ėmė rėkti, po kurio laiko nokautuotas vyras atsigavo ir buvo pristatytas į policiją.
(4) 2017-02-15 65
Trečiasis pagal dydį Švedijos miestas Malmė niekada nebuvo labai saugus. Tačiau dabar padėtis tokia bloga, kad Malmės policijos vadovas Stefanas Sinteusas net kreipėsi į miestiečius atviru laišku: „Padėkite mums. Padėkite mums susitvarkyti su problemomis. Bendradarbiaukite su mumis.“
(0) 2015-08-04 25
Nors tai – tik robotas, bet liūdna jo istorija sugraudino daugelį. Mielos išvaizdos „Hitchbot“ pats negali judėti, tačiau keliauja jis žmonių pavežamas. Taip robotas jau apkeliavo Kanadą, Vokietiją ir Nyderlandus, tačiau JAV išgyveno tik dvi savaites.
(4) 2015-04-28 49
Psichoanalitikai tokį grafitininkų poslinkį 90° – nuo namų sienų ant gatvių duobių – pavadintų gyvenimišku sublimacijos pavyzdžiu. Užuot terliojęs sienas, vienas Mančesterio dailininkas nusprendė apipaišyti po žiemos gatvėje atsivėrusias duobes. Dėl eismo intensyvumo duobes paslaptingasis veikėjas apipaišė… hm-hm… didžiulėmis penių karikatūromis. Gal tai ir ne pati subtiliausia protesto forma, tačiau, kaip paaiškėjo, ji davė apčiuopiamų rezultatų.
(0) 2014-04-11 0
JAV pasakojama, kad neturėdami ką veikti kaimų gyventojai yra sugalvoję „pramogą“ – tyliai prislinkti prie karvės ir ją parvesti ant šono. San Franciske chuliganų grupelė pritaikė tai miesto gyvenimui – varto „Smart“ automobilius.
(4) 2014-03-26 1
Koks jausmas vaikščioti ant Vakarų pusrutulyje didžiausio (541 m. aukščio) pastato stogo? Teoriškai „paprasti mirtingieji“ to nežino, nes ant jo patekti draudžiama. Vis dėl to, keturi drąsuoliai, ne tik prasmuko pro Pasaulio prekybos centro apsaugą, tačiau filmuodami nuostabius naktinius miesto vaizdus, nuo jo dar ir... nušoko!
(7) 2013-07-07 0
Peru valdžios institucijos skelbia, kad sunaikinta senovinė piramidė, seniausia archeologinėje vietovėje netoli sostinės Limos, praneša naujienų tarnyba BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos