Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vandeniliu varomi automobiliai
 
 

Vandeniliu varomi automobiliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2021-10-27 2
Ką tik pristatytas „Range Rover“ sulaukė žurnalistų liaupsių. Penktos kartos automobilis išlaikė geriausias visureigio savybes, nors akivaizdu, kad dažniausiai gyvens mieste. Tai - technologiškai pažangus ir savotiškai gražus automobilis, bet svarbiausia jo versija bus pristatyta tik 2024 metais.
(10) 2021-10-20 19
Naujasis „Toyota Mirai“ pasiekimas įrašytas Gineso rekordų knygoje: šiuo modeliu buvo įveikta ilgiausia distancija vandenilio kuro celių elektromobiliu, nepapildžius bako. „Mirai“ pavyko nuvažiuoti 1 360 km prieš kelionę pirmyn ir atgal Pietų Kalifornijoje, JAV, per penkias minutes užpildžius vandenilio baką. Neseniai amerikiečių „Ward’s Automotive“ surengtuose „10 geriausių variklių ir pavaros sistemų“ rinkimuose nugalėtoju tapęs „Toyota Mirai“ modelis nubrėžė naują nuvažiuojamo atstumo siekį tarp nulinės emisijos automobilių.
(0) 2021-10-18 -2
„Ineos Grenadier“ yra tikras visureigis. Jis buvo sukurtas tarsi senojo „Land Rover Defender“ sugrįžimas. Šis tas, kuo važinėtumėte po savo ūkio laukus, pažiūrėti, kaip laikosi jūsų javai. Bet kaip tai darysite, kai nebeliks benzino?
(0) 2021-10-14 12
„Renault“ pristatė ypatingą furgoną „Master“. Tai - aplinkos neteršiantis krovininis furgonas, bet net ne jis yra didžiausia naujiena.
(0) 2021-10-11 17
Vokietijos federalinė švietimo ir mokslinių tyrimų ministrė Anja Karliczek pristatė Frankenšteino kūrinį – vandeniliu varomą „Tesla Model Y“, kurį pavadino „hiper hibridu“.
(8) 2021-09-07 5
Ne visus vidaus degimo variklius pakeis baterijos ir elektriniai varikliai. Ateityje mums reikės ir vandenilio kuro, kuris yra lengviau transportuojamas, švarus ir greitai papildomas. Bet kaip gaminsime vandenilį? Australijos mokslininkai ką tik pasiekė naują efektyvumo rekordą - panašu, kad vandenilį gaminsime pasitelkę saulę.
(0) 2021-09-01 0
Belgijos kompanija „CMB.Tech“ ir sunkiosios technikos gamintojas „Luyckx“ modifikavo 37 tonų ekskavatorių „Hitachi ZX350LC-7“ taip, kad šis galėtų naudoti ir dyzeliną, ir vandenilį.
(0) 2021-08-04 23
Švariai ateičiai labai reikalingas vandenilio kuras. Jį naudos lėktuvai, traukiniai, sunkvežimiai, statybų ir kalnakasybos technika. Nors vandenilio mums tikrai netrūksta, jį sunku išgauti - vandens molekulės padalinimui reikia daug energijos. Tačiau dabar Centrinės Floridos universiteto mokslininkai sukūrė nano-medžiagą, kuri tai padarys paprasčiau.
(8) 2021-08-01 21
Technologijų kompanijos „Continental“ padalinys „Continental Engineering Services“ ir „Siemens Mobility“ kartu kurs ir gamins sunkvežimiams skirtus srovės imtuvus, dar kitaip žinomus kaip pantografus. Taip bus siekiama labiausiai apkrautuose greitkelių ruožuose naudoti elektros tinklą sunkvežimiams ir žymiai sumažinti CO2 emisijas, sakoma pranešime žiniasklaidai.
(1) 2021-06-23 6
Net jei neturite elektromobilio tikrai žinote, kur yra viena-kita įkrovimo stotelė. Bet ar įsivaizduojate, kur papildytumėte savo vandenilinio automobilio bakus? Tokių vietų praktiškai nėra. Tačiau „Toyota“ mano, kad ateityje tai tikrai pasikeis.
(0) 2021-06-23 8
Prancūzijos kompanija „Gaussin“ pristato naują sunkvežimių platformą. Ši vadinamoji „riedlentė“ bus pritaikoma ir vilkikams, ir kitiems sunkvežimiams.
(3) 2021-06-18 8
Dabar jau akivaizdu, kad elektrinė ateitis yra visai šalia. Euro7 standartas yra praktiškai nepasiekiamas vidaus degimo varikliais, o daugelis Europos šalių jau yra numačiusios datą, kada uždraus automobilių su vidaus degimo varikliais pardavimus. Tačiau „Toyota“ ateities nemato tik baterijų rankose.
(0) 2021-06-16 6
„Land Rover“ vardas yra labai gerai žinomas visureigių mėgėjams. Šios markės automobiliai nebijo bekelės iššūkių, nors dažnai yra matomi miestų gatvėse. Dar šiemet „Land Rover“ pradės „Defender“ su vandenilio kuro elementu bandymus.
(0) 2021-06-04 4
„Toyota“ net neketina atsisakyti vandenilinių automobilių idėjos. Kompanija kurs ir gamins elektromobilius, bet tuo pačiu vystys ir vandenilinius automobilius. Ir ne visi jie bus bebalsiai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos