Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Variklio hidrosmūgis
 
 

Variklio hidrosmūgis

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-18 1
Dauguma vairuotojų puikiai žino apie tai, kokie pavojai gresia bandant automobiliu įveikti gilesnę balą.
(0) 2017-09-17 6
Pastarosiomis savaitėmis Jungtines Amerikos Valstijas siaubusių uraganų pasekmes netiesiogiai pajusime ir Lietuvoje. Jų laukti reikėtų kiek netikėtoje srityje – automobilių sektoriuje.
(4) 2017-07-25 56
Stiprios liūtys gana dažnai apsemia kai kurių mūsų miestų gatves ir pridaro didelių nemalonumų. Stringa eismas, pagalbos tarnybos nespėja darbuotis, o žmonės tegali pykti ant gamtos ir miesto infrastruktūrą prižiūrinčių įmonių. Tuo tarpu kiti nekantrūs vairuotojai dažnai neįvertina savo automobilio galimybių ir ryžtasi šturmuoti patvinusius ruožus. Kodėl to daryti nepatariama? Kas iš tikrųjų yra hidrosmūgis? Kaip jis įvyksta?
(0) 2017-07-24 -2
Jau kurį laiką vairuotojus gąsdina nesiliaujančios ir automobilius skandinančios liūtys. Portalo LRT.lt kalbintų specialistų teigimu, apsemto automobilio remontas gali siekti iki kelių tūkstančių eurų, o neretai važinėjimas net ir išdžiovintu automobiliu prilygsta tiksinčiai bombai.
(0) 2017-06-30 1
Vakar Vilniuje spūstis kėlė giliose balose sustoję ir nebeužsivedantys automobiliai, kurių remonto sąskaitą vėliau išvydę vairuotojai gali nemaloniai nustebti. Draudikai įspėja, kad bandymas važiuoti per gilias balas dažnai baigiasi variklio hidrosmūgiu ir sukelia didžiulių nuostolių.
(19) 2012-04-25 0
Pavasarį prasidėję lietūs jau grasina vairuotojams. Neatidūs ar automobilio galimybių neįvertinę ir gilias balas ar apsemtus kelio ruožus šturmuojantys kelio broliai paprastai atsiduria servisuose ir gauna milžiniškas sąskaitas. Tačiau specialistai kategoriški – į neaiškias balas važiuoti kvaila, nes viskas dažniausiai baigiasi hidrosmūgiu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos