Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vartojimo ypatumai valstybėse
 
 

Vartojimo ypatumai valstybėse

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-02-16 25
Londono miesto gatvėse stovi mažulytės žaliai dažytos pašiūrės, į kurias įleidžiami toli gražu ne visi.
(4) 2014-05-15 -3
D. Britanijos mokslininkai parengė kompiuterinį Europos šalių gyventojų kūno masės indekso didėjimo modelį. Šio tyrimo rezultatai buvo pristatyti Amsterdame (Olandija) surengtame „EuroPRevent“ kongrese.
(0) 2014-04-10 0
Pastarojo meto įvykiai rodo, kad ir vėl bandoma pasidalinti Europą. Todėl „DataRep“ išplatino grafikos dizainerio Yanko Tsvetkovo žemėlapius, iliustruojančius 20 būdų, kaip galima padalinti Europą.
(9) 2013-06-22 0
Lietaus vandens naudojimo sistemos lėtais, tačiau užtikrintais žingsniais populiarėja ir Lietuvoje, nors daugelyje užsienio šalių tokių sistemų pozicijos yra stiprios jau nuo senų laikų. Vertingas lietaus ir tirpsmo vanduo mūsų krašte dažnai pražūva be jokios naudos.
(0) 2013-06-22 0
Egipto revoliucija 2011 metais šalies jaunimui padėjo suprasti du dalykus. Pirma, vieninga minia gali padaryti bet ką. Antra, reikia gerų komunikacijos ir bendradarbiavimo tinklų, kad būtų surinkta tokia minia, rašo BBC.
(6) 2013-03-18 0
Pasaulyje yra daugybė įvairiausių švenčių, kurios neįsivaizduojamos be tradicinių gėrimų. Ko gero, gali būti įdomu, kuriose valstybėse alkoholio išgeriama daugiausiai ir kokie svaigieji gėrimai tose valstybėse populiariausi. O jų – visokiausių (pradedant alumi, baigiant bananų likeriu ar saldžia sojų degtine).

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos