Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Važiuoklė
 
 

Važiuoklė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2014-04-24 3
Netrukus Lietuvos pievos pasidengs akinančio geltonumo kiaulpienių žiedų kilimais. Pasirodo, šios piktžolės puikiausiai tinka automobilinių padangų gamybai, mat kai kurių rūšių kiaulpienės – puiki natūralios gumos, kuri gaminama iš kaučiukmedžio, žaliava. Bendra Indijos ir Olandijos bendrovė „Apollo Vredestein“ pirmoji susidomėjo padangų iš Europoje išaugintų medžiagų gamyba.
(8) 2014-04-24 1
Neseniai kompanija "Bridgestone" vienoje iš automobilių parodų pristatė naujas II-os kartos beores padangas "Air Free Concept Tyre".
(0) 2014-04-17 0
Mitas, kad vasarą važinėjant žieminėmis padangomis galima sutaupyti, yra neteisingas, tvirtina padangų specialistai. Priešingai – toks sprendimas yra nuostolingas, nes naudojant žiemines padangas vasarą suvartojama daugiau kuro, ilgėja stabdymo kelias, o važiavimas tampa ne toks saugus.
(0) 2014-04-14 0
Prasidėjus padangų keitimo bumui daugelis susimąsto, kur iki rudens sandėliuoti žiemines padangas. Specialistai sako, kad teisingas padangų saugojimas padeda prailginti jų amžių.
(25) 2014-03-26 0
Ne iš vieno padangų specialisto lūpų yra nuskambėjęs vaizdingas palyginimas, kad tie vairuotojai, kuriems negaila žieminių padangų, gali pabandyti vasarą nuo Vilniaus nuvažiuoti iki Klaipėdos ir grįžti atgal. To turėtų pakakti, kad žieminių padangų protektorius būtų „suvalgytas“.
(6) 2014-03-25 0
Pavasariui miesto gatvėse atveriant vis daugiau duobių, vairuotojų tykoja jas lydinčios nemalonios staigmenos – automobilio gedimai ir tūkstantiniai nuostoliai. Draudimo bendrovės „PZU“ duomenimis, į duobę įvažiavusio automobilio nuostoliai sudaro nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų. Vidutiniškai nukentėjusiems vairuotojams išmokama 2 500 litų.
(0) 2014-03-17 0
„Goodyear Dunlop Tires Europe“ Ženevos automobilių parodoje pristatė naują koncepcinę padangą, kurioje įtaisytas mikrolustas, skirtas tiesioginiam ryšiui su automobilio kompiuteriu palaikyti. Ši technologija leidžia užtikrinti geresnes automobilio savybes posūkiuose bei stabdant ir padidina stabilumą.
(1) 2014-03-10 0
Kiekvieną rudenį ir pavasarį atgyjanti padangų tema tampa kasdienybe – apie tai rašoma internete, kalbama per radiją ir televiziją. Tame nieko keisto – visgi tai sezoninio padangų keitimo metas, o susigaudyti tarp gausybės pasiūlymų ir rekomendacijų iš ties nelengva.
(26) 2014-02-21 1
Į saugumą kelyje numojantys vairuotojai jau greitai turės susirūpinti. Aiškėja, kaip norima didinti baudas už važinėjimą nudilusiomis padangomis.
(1) 2014-02-21 4
Pirkti dygliuotas ar nedygliuotas padangas? Hamletiškas klausimas, kurį sau užduoda nemažai automobilių savininkų prieš kiekvieną žiemą. Dygliuotų padangų privalumų niekas nepaneigs ant plikledžiu padengto asfalto ar į ledą sukietėjusio sniego, tačiau nedygliuotos padangos kur kas geriau tinkamos važinėjimui mieste ar ant sniego. Be to, dygliuotų padangų naudojimas daugelyje valstybių yra uždraustas.
(8) 2013-10-30 0
Kai kurie vairuotojai neskuba automobilių padangų pakeisti į žiemines, esą ir neslidu, ir žieminės padangos, esant šiltiems orams, labiau dyla. Tačiau Susisiekimo ministerijos atstovas Vidmantas Pumputis sako, kad padangos labiau dyla, kai kelio dangos temperatūra aukštesnė nei 15 °C.
(3) 2013-10-23 4
Kaip ir kiekvieną rudenį, viešojoje erdvėje kaip „grybų po lietaus“ pridygsta straipsnių apie padangas ir jų keitimą. Ir kiekvienais metais jų skaitomumas nemažėja – tai daugumai vairuotojų aktuali tema, mat reikia daryti sprendimus, susijusius ne tik su saugumu, bet ir su nemenkomis finansinėmis išlaidomis. Tačiau straipsnių ir patarimų gausybėje labai nesunku pasimesti, o ir dažnai jie pasimiršta. Tad šioje publikacijoje pristatome koncentruotą patarimų atmintinę, kuri padės apsispręsti renkantis „žieminį apavą“ automobilio ratams.
(2) 2013-10-18 0
Lietuvoje netikėtai spustelėjus šaltukui ir atsiradus plikledžiui, eismo įvykių spalį vidutiniškai išauga 26 proc., o lapkritį – net dvigubai lyginant su kitomis minėtų mėnesių dienomis, rodo draudimo bendrovės BTA nepilnų trejų metų duomenys.
(27) 2013-10-16 2
Kiekvienais metais ruduo ir pavasaris viešojoje erdvėje pažymimas atgyjančiomis diskusijomis apie eismo saugumą bei vairuotojų pasirengimą naujam metų laikui ir viena iš aktualiausių temų – reikalavimai sezoninėms padangoms ir prekyba jomis. O šiuo metu bene pati aktualiausia tema - ar verta pirkti kelis metus sandėliuotas padangas?
(28) 2013-10-03 10
Laikas nestovi vietoje – atrodo tik neseniai dar buvo pavasaris ir džiaugėmės pradžiuvusiais keliais, o dabar ant nosies vėl ruduo su dažnėjančiais lietumis ir vis labiau šlampančiais keliais. Tačiau lietūs dar menka bėda, prisiminus, jog po rudens artėja žiema ir jau reikia ruoštis žiemos sezonui. Bene pirmasis iš būtinųjų pasiruošimo darbų – išsirinkti žiemines padangas ir laiku jomis apauti automobilį.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos